9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Відео: ДП «Артемсіль» запустило виробництво очищеної харчової солі

18 січня 2018 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» запустило виробництво очищеної харчової солі.

Нова продукція буде йти як на експорт, так і на внутрішній ринок. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

Сьогодні ми почали виробництво солі вищого ґатунку в сучасній упаковці зі збереженням традиційного зовнішнього вигляду пачки. Реалізація цього проекту дозволить нам поліпшити якість продукції, збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках і створити нові робочі місця, – зазначила керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

Для отримання солі вищого ґатунку за ДСТУ 3583:2015, в існуючу технологію був інтегрований процес фотосепараціі, який дозволив усунути з кам’яної солі темні включення природного походження (ангідриди). У результаті сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд, а також у ній збільшився вміст NaCl до 99%.

Випуск очищеної харчової солі був запущений на двох рудниках підприємства одночасно. На ділянці рудника №1,3 нова харчова продукція розфасовується до картонної пачки і поліетиленового пакету масою 1 кілограм. На ділянці рудника №4 проходить не тільки додаткове очищення солі, але і розфасовка її до пачок нового зразка вагою 0,5 і 1 кг. Ця упаковка більш барвиста, зручна у використанні, продукція в ній не просипається і не злежується. Харчова сіль після додаткового очищення і в якісній упаковці відповідає європейським нормам якості.

Відзначимо, що програма з реконструкції і модернізації всіх рудників була розпочата на підприємстві ще в 2016 році. Основні інвестиції в закупівлю імпортного високотехнологічного обладнання склали 23,5 мільйона гривень. Системи для очищення і фасування солі були закуплені через електронну систему Prozorro, що дозволило вибрати найкраще обладнання за прийнятною ціною. За попередніми розрахунками, вкладені інвестиції в даний проект окупляться вже через 1,5 року.

ДП «Артемсіль» планує продовжити технічне переоснащення рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

Виробництво очищеної харчової солі запустили у Соледарі.

Виробництво очищеної харчової солі запустили у Соледарі. Сьогодні урочисто відкрили лінію по розфасовці солі. Сьогоднішню подію на підприємстві називають «історичною». І, напевно, це не перебільшення. Підприємство отримало новий поштовх для свого розвитку – старе обладнання 50-60-х років минулого століття замінило нове, сучасне. Нині сіль підлягає так званій фотосепарації, що дозволяє усунути з кам’яної солі темні включення природного походження – ангідриди. Сіль не лише чиста зовні, у ній збільшується до 99 відсотків вміст NACl. Змінили й підходи до розфасовки: нова упаковка міцна – сіль з неї не висипається. Продукція такої якості має усі шанси завоювати європейський ринок, купити її можна буде і в Україні – за словами в.о.гендиректора ДП «Артемсіль» Вікторії Луценко, на полиці українських магазинів сіль нового ґатунку надійде у другому кварталі 2018-го. Артемсіль – монополіст в Україні. На жаль, протягом тривалого часу була сконцентрована увага на поставку солі до Росії – на посипку доріг. Але на сьогодні для нас ключовим є питання, що робити, аби найбільша додана вартість залишалася в Україні. Легше всього пустити комбайн, і він нарубає солі, потім загрузити її у вагони і везти в Росію – такий собі процес заради процесу. Але сьогодні важливо, щоб кожне наше підприємство на Донеччині займалося інноваціями. Щоб продукція мала велику додану вартість, щоб люди отримували достойну зарплату. Бо сьогодні, наприклад Польща купує у нас грубу сіль і переробляє її на засоби для чистки басейнів, які нам же й продає. Чому б не налагодити подібне виробництво в Україні, або чому не випускати на основі солі продукцію для тваринництва?! Додана вартість – це зарплата людям і, відповідно, податки й розвиток громад.

Опубліковано Павлом Жебрівським Четвер, 18 січня 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають