9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Великий китайський виробник телекомунікаційного обладнання став резидентом українського індустріального парку

Група DCH Олександра Ярославського та великий китайський виробник телекомунікаційного обладнання ZTE Corp підписали Меморандум про співробітництво у проєкті “Екополіс ХТЗ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу холдингу DCH.

Документ від імені DCH підписав керуючий компанії бізнес-парку “Екополіс ХТЗ”, від імені ZTE – українського підрозділу корпорації ZTE Ukraine. Церемонія проходила в онлайн-форматі. Компанія ZTE стала першим бізнес-резидентом «Екополіс ХТЗ» у складі індустріального парку (промислового кластера) та технопарку (IT та R & D-кластери). Віце-президент компанії ZTE Ukraine Хуан Мінсі підкреслив, що ZTE запропонувала своїх експертів для реалізації в Харкові проєктів цифрової трансформації Smart City.

ZTE є одним із лідерів китайського високотехнологічного сектору, група DCH – одна з крупних і потужних бізнес-груп України, а Харків відомий своїми багатими ресурсами, – сказав торговий представник КНР в Україні Лю Дзюнь

Корпорація ZTE – постачальник сучасних телекомунікаційних систем, мобільних пристроїв та корпоративних технологій, рішень для користувачів, операторів, приватних компаній та клієнтів з державного сектору та входить у 500 найбільших компаній Китаю. Корпорація знаходиться у топ-5 світових лідерів за чистими патентними заявками упродовж 10 останніх років. На сьогоднішній день компанія уклала 46 договорів про розширення комерційних мереж 5G на великих ринках Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу та Африки.

“Екополіс ХТЗ” є довгостроковим інвестиційним проєктом групи DCH на території Харківського тракторного заводу (ХТЗ), який є якірним резидентом. Плановий обсяг інвестицій – $ 1 млрд. Тут планується створити не менше 10 тисяч сучасних робочих місць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають