9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Велика частина виробленої в Борисполі продукції Procter&Gamble йде на експорт

blankПісля заборони в 2015 році експорту української продукціі до Росії, компанія P&G швидко переорієнтувалися на Центральну і Західну Європу, країни Африки і Середнього Сходу.

Про це розповіла Delo.UA Юлія Семенченко, гендиректор заводу Procter & Gamble в Борисполі, повідомляє Національний промисловий портал.

Поставки продукції заводу P&G в Борисполі в Росії припинилися в 2015 році, коли вступив в силу закон про заборону експорту української продукції в РФ. Звичайно, ми відчули на собі ці зміни – потрібно було терміново шукати альтернативні ринки збуту. Однак ми успішно впоралися з цим завданням і переорієнтувалися на Центральну і Західну Європу, а також країни Африки і Середнього Сходу. Сьогодні для експорту призначена велика частина продукції заводу,- повідомила Юлія Семенченко.

Також Юлія Семенченко розповіла в які країни експортується продукція.

Ми поставляємо продукцію заводу в ключові країни Західної Європи, такі як Франція, Німеччина, Іспанія, а також на основні ринки Центральної Європи – в Польщу, Чехію, Румунію. Труднощів з поставками в ЄС немає, так як наша продукція повністю відповідає стандартам P&G, – зауважила Семенченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають