9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

В Ужгороді відкрили перший в місті салон електромобілів

24 листопада в Ужгороді відбулося відкриття першого у краї салону електромобілів із запуском на базі цих екологічних авто служби таксі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Міський голова Богдан Андріїв привітав ужгородців зі стартом нового сучасного напряму, який сприятиме збереженню довкілля у нашому місті та на Закарпатті загалом, наголосив, що завдяки цьому матимемо також нові робочі місця, збільшення наповнення бюджету.

Один із підприємців, який долучився до започаткування цього напрямку в Закарпатській області, Олександр Кравцов, наголосив, що буквально вчора приїхав з Європи, подолавши на електромобілі 10 тисяч кілометрів і переконався: Європа починається тут, бо в Україні і маленька дитина і старенька бабця знають, що таке “Тесла”, чому важливо переходити на електромобілі. Бізнесмен переконаний, що вже за кілька найближчих років Закарпаття за поширенням електромобілів випередить навіть сусідні країни, тут працюватиме зарядний хаб, який сприятиме тому, щоб туристи приїздили заряджатися, навіть прямуючи з однієї європейської держави до іншої.

Ще один підприємець, Вадим Войтович, підкреслив, що вже є всі можливості зарядити електромобіль і вдома, і в дорозі, можна сміливо планувати тривалі подорожі через Ужгород у Європу.

А інтерес до події чималий – подивитися і випробувати можливості електромобілів прийшло багато ужгородців.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають