9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Умані в наслідок обстрілу пошкоджено місцевий тепличний комбінат

В Умані місцевий тепличний комбінат зазнав ушкоджень ударною хвилею від обстрілів російських ракет. Було пошкоджено скло на третині теплиць.

Обстріл стався у 10-их числах березня. Попри це підприємство долучилося до допомоги населенню та військовим, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на SEEDS.

“Кілька днів тепличний комбінат не міг нормально функціонувати, рослини почали гинути. Але перший шок швидко минув і люди стали до роботи. Рослини як діти, вони не можуть без догляду. Тому, склярі почали ремонт конструкцій, а тепличниці – приводити до ладу рослини. Їм на допомогу прийшли керівники підрозділів, працівники бухгалтерії та просто не байдужі люди”, – розповіла бренд-менеджер комбінату Оксана Гордій.

Через небезпеку, перебої з постачанням, проблеми з логістикою робота підприємства значно ускладнилася. Утім, комбінат продовжує працювати й навіть експортувати продукцію.

Комбінат надіслав уже сотні тонн огірків та помідорів для українських лікарень, військових, територіальної оборони та переселенців.

Останні новини:

Зараз читають