9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україну завезли найдешевший електромобіль (фото)

Вартість китайського електрокара всього $4 тис

В Україні стартував продаж самого дешевого електромобіля, вартістю близько $4 тис. Таким чином китайський «електромалиш» FULU MK1 побив попередній рекорд відразу на 50 тис. грн. До сих пір самим бюджетним електромобілем на вітчизняному ринку був також китайський ROVER Quick 2000, ціною 160 тис. грн. Про це повідомляє Autogeek.

Втім, українцям не слід поспішати в магазин укладати угоду. Проблема в тому, що використовувати мікромобіль на дорогах загального користування не можна. Про що продавець чесно попереджає на офіційному сайті. Заковика в тому, що при потужності мотора 2,2 кВт, він не відповідає званню “автомобіль” за українськими законами. Таким наділяють тільки машини з двигунами від 3 кВт.

Та й за характеристиками машинка не дотягує не те що до Tesla, а навіть до сильно «вживаного» Nissan Leaf – найпопулярнішого електромобіля в країні. Більш того, FULU MK1  коректніше порівнювати з персональним електротранспортом на кшталт гіроскутеров і моноколес. Судіть самі:

  • Максимальна швидкість – 45 км/год.
  • Запас ходу – 120 км.
  • Потужність мотора – 2,2 кВт.
  • Діаметр коліс – 12 дюймів.
  • Час зарядки – 8 год.

Цікаво, що при досить скромних габаритах (ширина 1,2 м, довжина 2,4 м), виробник примудрився втиснути в салон 4 сидіння. І це не рахуючи набору свинцевих акумуляторів на 100 Ah, які й повинні тягнути машину масою 435 кг і всіх її пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають