9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

В українських селах їздитимуть на електромобілях

blankНезабаром буде закуплено партію з 200 електромобілів, які почнуть працювати в кількох районах Хмельницької області.

Для сільськогосподарського проекту планується закупити партію електромобілів. Як розповів виконавчий директор компанії Human Transparency Innovations Олександр Матюшок, у кількох районах Хмельницької та Чернівецької областей проводиться проект «Перший національний аграрний кооператив», пов’язаний із вирощуванням і доставкою сільськогосподарської продукції. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «Автоцентр».

Кооператив забезпечує збирання у приблизно 5000 учасників, які проживають у двох сотнях невеликих населених пунктів, специфічної сільськогосподарської продукції – молока, горіхів, ягід (близько 20 видів), сочевиці, нуту, насіння, квасолі та інших швидкопсувних продуктів. Сільгоспвиробники, що беруть участь у проекті, отримують гроші за вирощену ними продукцію одразу після відвантаження – на електронний гаманець.

У цьому проекті поки що працюють звичайні транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння. Але використання електромобілів дасть змогу суттєво заощадити на перевезенні і посилити контроль за використанням палива. Компанія HTI взяла на тест-драйв один електромобіль Renault Kangoo Z. E. Він не їздитиме на великі відстані, але має перевозити як вантажі, так і пасажирів. Крім того, автомобіль буде возити двовісний причіп із молочним бідоном. Якщо авто витримає посилену експлуатацію протягом двох місяців, компанія ухвалить рішення про закупівлю 200 таких машин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають