9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

В українських селах їздитимуть на електромобілях

blankНезабаром буде закуплено партію з 200 електромобілів, які почнуть працювати в кількох районах Хмельницької області.

Для сільськогосподарського проекту планується закупити партію електромобілів. Як розповів виконавчий директор компанії Human Transparency Innovations Олександр Матюшок, у кількох районах Хмельницької та Чернівецької областей проводиться проект «Перший національний аграрний кооператив», пов’язаний із вирощуванням і доставкою сільськогосподарської продукції. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «Автоцентр».

Кооператив забезпечує збирання у приблизно 5000 учасників, які проживають у двох сотнях невеликих населених пунктів, специфічної сільськогосподарської продукції – молока, горіхів, ягід (близько 20 видів), сочевиці, нуту, насіння, квасолі та інших швидкопсувних продуктів. Сільгоспвиробники, що беруть участь у проекті, отримують гроші за вирощену ними продукцію одразу після відвантаження – на електронний гаманець.

У цьому проекті поки що працюють звичайні транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння. Але використання електромобілів дасть змогу суттєво заощадити на перевезенні і посилити контроль за використанням палива. Компанія HTI взяла на тест-драйв один електромобіль Renault Kangoo Z. E. Він не їздитиме на великі відстані, але має перевозити як вантажі, так і пасажирів. Крім того, автомобіль буде возити двовісний причіп із молочним бідоном. Якщо авто витримає посилену експлуатацію протягом двох місяців, компанія ухвалить рішення про закупівлю 200 таких машин.

Останні новини:

Зараз читають