9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

В Україні з’явилися унікальні автомобілі з протитуманними гарматами (фото)

Компанія «Рудомайн» із Кривого Рогу почала новий 2022 рік з оновлення автопарку, придбавши шість унікальних для українського ринку поливомийних машин з протитуманними гарматами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Чотири з них базуються на важкому шасі Howo Sinotruk колісної формули 6х4. Зовні вони відрізняються не тільки великими габаритами та великим розміром коліс, але й зміщеною вліво, звуженою кабіною, типовою для кар’єрних самоскидів.

blank

Ці машини укомплектовані 40-кубовими цистернами та пістолетами високого тиску для зрошення проїзної частини у кар’єрах. Ще цікавішими є два інші автомобілі. Вони теж марки Howo Sinotruk, але вже виконані на базі звичайної дорожньої моделі вантажівки, про що свідчить їхня стандартна кабіна. На шасі колісної формули 6х4 встановлена ​​цистерна об’ємом 15 кубометрів кожна.

blank

А ось позаду «бочок» змонтовано спеціальне обладнання з протитуманними гарматами TDM-M08, які здатні подавати дрібнодисперсні заряди води на відстань до 70 м. Таких автомобілів в Україні більше ніде немає. Придбання всієї цієї сучасної та потрібної техніки коштувало підприємству доволі значну суму – близько 30 мільйонів гривень.

blank

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що підрозділи Збройних сил України отримали партію шляхопрокладачів БАТ-2, які пройшли ремонт на державному підприємстві «Харківський автомобільний завод».

Останні новини:

Зараз читають