9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

В Україні зріс індекс інвестиційної привабливості

Більше третини підприємців очікують покращення інвестиційного клімату

Згідно з проведеним дослідженням Європейської Бізнес Асоціації ще 30,5% керівників компаній вважають, що бізнес-клімат вже покращився за останні півроку, а 28,1% бізнесменів вважають «клімат» привабливим для інвестування.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Na Chasi.

В Європейській Бізнес Асоціації наголошують, що Індекс інвестиційної привабливості тримається на рівні вище трьох вже другий рік поспіль. Наприкінці 2017 року він складав 3,03, в кінці 2016 – 2,85, в кінці 2015 – 2,57.

На думку бізнесу, на позитивні очікування вплинуло прийняття трьох Законів: «Про валюту»; «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та «Про антикорупційний суд». Крім того, підприємці позитивно відгукнулися і про стабільність гривні, а також розвиток електронних сервісів та діджиталізацію економіки, котрі є запорукою прозорості та відкритості.

Також до позитивних зрушень бізнесмени відмітили прихід на ринок України нових іноземних інвесторів у сфері ритейлу, автоматичне відшкодування ПДВ та скасування печатки, початок реформування системи охорони здоров’я.

До негативних факторів підприємці віднесли: контрабанду, яка заважає вести легальний бізнес в країні, посилення тиску контролюючих органів, загострення конфлікту на Сході країни та початок передвиборчої кампанії.

Останні новини:

Зараз читають