9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

В Україні зняли заборону державного фінансування участі України в міжнародних виставках

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до системи надання державної підтримки національних експозицій на міжнародних виставках і ярмарках в сфері розвитку українського експорту.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

Уряд затвердив порядок співфінансування закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходів у сфері просування експорту. Так, згідно цього порядку до 30 березня кожного року Кабінет Міністрів України затверджує перелік заходів, які будуть фінансуватися коштом державного бюджету.

Наше завдання – забезпечити представлення України на міжнародних виставка та ярмарках, тому що це впливає на формування іміджу нашої країни. Для цього ми ініціювали внесення згаданих змін. Участь в міжнародних виставках є першим кроком для виходу українських компаній на зовнішні ринки і можливістю безпосередньо поспілкуватись з потенційними партнерами, дослідити ринок. Ми розраховуємо також, що народні депутати підтримають закладені в бюджеті пропозиції, бо працюємо разом для зростання українського експорту товарів і послуг, – прокоментувала заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.

Участь в міжнародних виставках є першим кроком для виходу компаній на зовнішні ринки, можливістю безпосередньо поспілкуватись з потенційними партнерами та дослідити ринок.

Організатори експозицій, які визначить Уряд, зможуть покривати витрати на оренду місця розташування українських стендів та архітектурно-дизайнерських рішень для них коштом державного бюджету. При цьому державна підтримка може здійснюватись поряд із власними коштами учасників та допомогою спонсорів.

Відповідні зміни зумовлені необхідністю реалізації програми розвитку експорту через активізацію міжнародної торгівлі товарами і послугами, що безпосередньо узгоджено із Середньостроковим планом дій Уряду до 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають