9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Серпня, 2021

В Україні зареєстрували два нові індустріальні парки: “Захід Ресурс” і “Тернопіль”

 • Міністерство економічного розвитку і торгівлі України зареєструвало індустріальні парки “Захід Ресурс” та “Тернопіль”.

  Про це повідомляється на сайті МЕРТ, передає Укрінформ.

  “Наказами Мінекономрозвитку від 19.09.2018 №1317 та №1318 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк “Захід Ресурс” та індустріальний парк “Тернопіль” відповідно”, – ідеться у повідомленні.

  Зазначається, що земельна ділянка 20,7662 га, на якій створено індустріальний парк “Захід Ресурс”, знаходиться в місті Городок Львівської області. Ініціатором створення індустріального парку є ТОВ “ЄВРО-ІНВЕСТ-ХОЛДІНГ”. Заявлений строк функціонування індустріального парку – 30 років.

  Метою створення індустріального парку є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових господарських підприємств переробної промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону, – інформують у МЕРТ.

  Пріоритетними видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть: виробництво харчових продуктів та безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва; текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри та інших матеріалів з використанням інноваційних технологій; оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини; машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного обладнання; логістичні послуги.

  За попередніми розрахунками, на території індустріального парку  “Захід Ресурс” може бути створено до 1 625 нових робочих місць.

  У МЕРТ також повідомляють, що індустріальний парк “Тернопіль” (м. Тернопіль) створюється на інвестиційно привабливій земельній ділянці площею 15,00 га. Ініціатором створення індустріального парку є Тернопільська міська рада.

  Основною метою створення індустріального парку є забезпечення сталого економічного розвитку міста Тернопіль шляхом відновлення промислового потенціалу міста, впровадження сучасних технологій промислового виробництва, створення нових робочих місць, підвищення інвестиційного іміджу регіону, збільшення надходжень до бюджету всіх рівнів.Заявлений строк функціонування – 30 років.

  Функціональне призначення парку: переробна промисловість (первинна та вторинна переробка сільськогосподарської сировини, виробництво харчових продуктів, виробництво продуктів дитячого харчування); професійна наукова та технічна діяльність (дослідницька діяльність на предмет покращення якості продукції та використання нових технологій, ІТ-кластер), – зазначається у повідомленні.

  На території індустріального парку  Тернопіль може бути створено до 1 100 нових робочих місць.

  За даними міністерства, станом на 23 серпня цього року  в Україні створено 46 індустріальних парків.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Нова Пошта Глобал” запустила доставлення з онлайн-магазинів Туреччини

  "Нова Пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова Пошта", почала доставляти товари з онлайн-магазинів Туреччини.

  У Миколаєві представили власний проєкт оновлення трамваїв КТМ-5 (фото)

  У Миколаєві з вагоноремонтних майстерень вийшов на обкатку оновлений вагон моделі «КТМ-5» під бортовим номером 1089.Про це повідомив...

  Миколаївський суднобудівний завод спустив на воду катер «Прилуки» та тральщик «Генічеськ»

  У п'ятницю, 30 липня, в Миколаєві спустили на воду катер «Прилуки» та рейдовий тральщик «Генічеськ».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Для Повітряних сил розробили модернізовану заряджальну машину до комплексу С-300ПС (фото)

  ДП "171 Чернігівський ремонтний завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", розробило вдосконалену версію заряджальної машини 5Т99/22Т6, що входить до складу зенітно-ракетного...

  В одеському аеропорту з наступного року відкриють вантажний термінал

  Вантажний термінал в міжнародному аеропорту Одеса запрацює у 2022 році, повідомив генеральний директор аеропорту Володимир Семенченко.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Перший серійний дивізіон протикорабельного комплексу “Нептун” стане на бойове чергування в середині 2022 року

  Командувач Військово-морських сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа дав інтерв’ю виданню "Радіо Свобода", в якому розкрив плани розвитку національного військового флоту.

  «Азовсталь» розпочала виготовляти рейкові скріплення за новими стандартами

  МК «Азовсталь» Групи Метінвест успішно пройшов атестацію на відповідність рейкових скріплень за новими ДСТУ, які виготовляються підприємством.Передає Національний...

  Полтавщина отримала 18 нових українських шкільних автобусів Ataman

  На початку липня 18 шкільних автобусів Ataman виробництва АТ «Черкаський автобус» отримали 16 шкіл у 15 громадах Полтавської області.

  Зараз читають

  Компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до САУ «Богдана»

  Приватна компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до самохідної артилерійської установки (САУ) 2С22 «Богдана».

  “Нова Пошта Глобал” запустила доставлення з онлайн-магазинів Туреччини

  "Нова Пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова Пошта", почала доставляти товари з онлайн-магазинів Туреччини.

  В Україні випробували систем димоутворення для бойової авіації (фото)

  Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки для забезпечення потреб Командування Повітряних Сил...

  «Азовсталь» розпочала виготовляти рейкові скріплення за новими стандартами

  МК «Азовсталь» Групи Метінвест успішно пройшов атестацію на відповідність рейкових скріплень за новими ДСТУ, які виготовляються підприємством....