9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

В Україні запустили потужну лінію з виробництва підгузків (відео)

Корпорація “Біосфера” запустила лінію з виробництва підгузків. Потужності лінії становить 18 000 000 підгузків на місяць, що вистачить для задоволення 15-20% потреб українського ринку. Інвестиції в проєкт склали 7 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на НВ.

Лінію від італійської компанії ANDRITZ DIATEC s.r.l., що входить до трійки світових лідерів виробників гігієнічного обладнання було змонтовано менше ніж за 2 місяці. Виробництво розташовано у Дніпрі на виробничому майданчику заводу «КПД». Через карантин, консультація з фахівцями фірми-виробника проходили в режимі “онлайн”. У результаті коллектив “Біосфери” зміг самостійно налагодити одну з найбільш високотехнологічних ліній з виробництва підгузків у світі.

Ми першими серед українських компаній запустили виробництво підгузків такого рівня і масштабу, щоб забезпечити споживачів в Україні продуктом високої якості, який не поступається рівня європейських брендів — це доводять і лабораторні дослідження, і споживчі тести, — прокоментував засновник та CEO «Біосфери» Андрій Здесенко.

Проєкт готувався кілька років. За цей час у корпорації обирали оптимальну лінію серед світових виробників обладнання. У планах випускати підгузки під декількома власними брендами та виробляти власні торгові марки для великих національних мереж. Найперший бренд підгузків буде презентовано вже наступного тижня.

Нагадаємо, що корпорація «Біосфера» — лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Східній Європі та Центральній Азії. Сьогодні продукція компанії представлена ​​на 25 ринках, а в продуктовому портфелі корпорації понад 2000 найменувань товарів під торговими марками «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Novita, PRO service, ЛайKit та ін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають