9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

В Україні запрацює польська закупівельна група у сфері HoReCa

Найбільша в Польщі гастрономічна закупівельна група Horeca GGZ анонсувала в Україні створення закупівельної групи у сфері HoReCa, яка об’єднає рестораторів і інші гастрономічні заклади для отримання вигідних торговельних умов у постачальників та сервісних компаній.

Про це йшла мова в Києво-Могилянській  Бізнес школі у ході першого воркшопу, присвяченого створенню закупівельної групи. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

За основу української версії майданчика взято вже працюючу систему Horeca GGZ, а фірмою-оператором платформи закупівель стане Hinode.

Наразі вже створено групу з тестування для адаптації польської моделі до українських реалії. Як повідомляють представники Horeca GGZ, процес модифікації першої моделі триватиме кілька тижнів, а вже за 1-1,5 місяці запланована презентація остаточної версії.

Паралельно ми вивчаємо законодавство України і умови постачання та логістики, адже вони можуть відрізнятися від польських. Варто сказати, що пропонована нами модель працює виключно з електронними документами тож українським компаніям потрібно буде відходити від паперового документообігу. Також цей майданчик передбачає об’єднання і спілкування з конкурентами для отримання в результаті більш вигідних умов закупівлі продукції, — зазначає голова Ради правління польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ Томаш Савздарго.

Серед переваг роботи закупівельної групи її розробники називають чіткі та прозорі умови співпраці, просту реєстраційну форму, отримання рестораторами виняткових знижок від виробників, участь в семінарах і тренінгах, забезпечення комунікаційних процесів. Для виробників продукції участь на торговельному майданчику забезпечить лояльну групу клієнтів-замовників і стабільний плановий оборот.

Гастрономічна закупівельна група Horeca GGZ працює в Польщі з 2010 року, але динамічно вона почала розвиватися лише в 2015 році. Сьогодні до її складу входять 3500 ресторацій, які на постійній основі закуповують продукцію у близько 50 постачальників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають