В Україні з’явиться нова товарна онлайн біржа

416
blank

Днями український бізнес отримає сучасний і прозорий інструмент продажів і покупок, який успішно працює на світових ринках

Творці нової біржі запускають електронну платформу з високим рівнем безпеки угод, в тому числі застосувавши для цього в програмній розробці технології blockchain.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “НафтоРинок“.

В Україні офіційно розпочала роботу товарна біржа “КИЇВ меркентайл ЕКСЧЕЙНДЖ” (КМО), що реалізує світові стандарти торгів на ринках нафтопродуктів, сільськогосподарської та хімічної продукції. Пробні, успішні торги на новому майданчику стартували ще 2 жовтня, зараз сервіс проходить фінальну стадію налагодження – йде тестування інтернет ресурсу і «розгортання» функціоналу торгової платформи.

Серед пропонованих біржею послуг – впровадження електронного документообігу для учасників торгів, можливість проведення торгів з використанням центрального контрагента, а також торги по стандартах подвійного зустрічного аукціону – “біржового стакана”. Учасникам торгів буде доступна послуга по укладанню договорів в електронній формі.

Додатково біржа надає можливість реєстрації позабіржових угод на різних ринках. Біржа також створить додаткове забезпечення торгів за рахунок власного гарантійного фонду. Відкрита акредитація страхових компаній, складів, сюрвейних компаній.

Творцями також передбачено розгортання електронного майданчика, побудованої за технологіями “BlockChain”, що говорить про високий рівень безпеки. Процес розгортання інфраструктури буде проходити в кілька етапів, зі збільшенням функціоналу, ринків і послуг для учасників ринку.