9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Україні у 2017 році зросли надання послуг з лізингу техніки та обладнання

За 9 місяців 2017 року компаніями-учасниками Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» надано в лізинг техніки та обладнання більше, ніж за весь 2016 рік.

Про це повідомляє прес-служба асоціації.

За три квартали 2017 року обсяг нового бізнесу склав 6,89 млрд грн. Це значно збільшило кількість замовлень на лізінг техніки різного призначення у вітчізняних компаній. Так, станом на 30 вересня 2017 загальний обсяг портфелю лізингових компаній-членів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» склав 10,614 млрд грн, що на 474 млн грн більше ніж за такий самий період минулого року.

Лідерами по приросту лізингового портфелю стали компанії:

  • «Ленд Ліз» (торгова марка «Альфа-лізинг») (+62% по відношенню до загального обсягу лізингового портфелю станом на кінець 2016 року)
  • «Теком-Лізинг» (+38%)
  • «ОТП-Лізинг» (+28%)

Покращенню ситуації на ринку лізингових послуг деякою мірою сприяє і розширення джерел фондування лізингових компаній. Так, зокрема, в третьому кварталі 2017 року Європейським банком реструктуризації і розвитку вперше за його історію було надано кредит в розмірі 550 млн грн одній із учасниць асоціації для фінансування потреб малого та середнього бізнесу в Україні.

Зростання інтересну до лізингу обумовлено, зокрема, і підвищенням обізнаності потенційних клієнтів щодо можливостей та переваг фінансового лізингу, чому сприяє активна співпраця асоціації з проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». Крім популяризації лізингу, сприяє покращення умов у веденні бізнесу та питання удосконалення нормативної бази компаній.

Останні новини:

Зараз читають