9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

В Україні розпочали виробництво товарів для нового виду бізнесу – глемпінгу

Компанія Glamping.UA розробляє і реалізовує повноцінні рішення для глемпінгів

Підприємці Андрій Родкін і Олександр Коновалов запустили в Рівненській області виробництво глемпів. Їх компанія Glamping.UA розробляє і реалізовує повноцінні рішення для глемпінгів – від проектування конструкції до дизайнерського оформлення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Діло».

Глемпінг – формат відпочинку на природі з комфортом. Замість спального мішка і намету, відвідувачам глемпінга пропонують влаштуватися в «будиночку» з усіма благами цивілізації – ліжками, душем, кондиціонером та електрикою. Зараз у світі налічується близько тисячі працюючих глемпінгів. На сьогодні найбільші ринки – це США, Британія та Австралія, а загальний обсяг світового ринку становить $3 млрд.

Якщо казати про перспективи розвитку глемпінгу в Україні, то комплекс глемпінгів з 10 глемпів при 40% заповнюваності може генерувати 1,86 млн грн прибутку на рік і окупитися вже за 2 роки. Сам глемп – це конструкція з металу, дерева і тентової тканини ПВХ.

Після того, як глемпінг привернув увагу Андрія та Олександра, засновники Glamping.UA зібрали команду та стали продумувати дизайн майбутніх глемпів. Потім прототипи почали тестували на міцність і придатність для використання. Для цього підприємці моделювали різні природні ситуації та дивилися, наскільки вони витримують дощ, вітер, чи немає натягу, провисання, як конструкція «дихає» та ін.

Сума початкових інвестицій у розвиток бізнесу склала близько $ 50 тис. Левова частка коштів пішла на виробництво та матеріали. Метал і дерево закуповували в Україні. Промислову тканину ПВХ замовляли в Іспанії. Перші замовлення на поставку глемпів підприємці отримали з Польщі, де замовники вивчають можливість відкриття глемпінга на польській стороні Карпат.

Вийти на точку беззбитковості Андрій та Олександр розраховують за 3 роки. Весь отриманий прибуток підприємці планують реінвестувати. Сам же комплекс глемпінгів з 10 глемпів при 40% заповнюваності може генерувати 1,86 млн грн прибутку на рік і окупитися вже за 2 роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають