9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

В Україні розпочали виробництво товарів для нового виду бізнесу – глемпінгу

 • Компанія Glamping.UA розробляє і реалізовує повноцінні рішення для глемпінгів

  Підприємці Андрій Родкін і Олександр Коновалов запустили в Рівненській області виробництво глемпів. Їх компанія Glamping.UA розробляє і реалізовує повноцінні рішення для глемпінгів – від проектування конструкції до дизайнерського оформлення.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Діло».

  Глемпінг – формат відпочинку на природі з комфортом. Замість спального мішка і намету, відвідувачам глемпінга пропонують влаштуватися в «будиночку» з усіма благами цивілізації – ліжками, душем, кондиціонером та електрикою. Зараз у світі налічується близько тисячі працюючих глемпінгів. На сьогодні найбільші ринки – це США, Британія та Австралія, а загальний обсяг світового ринку становить $3 млрд.

  Якщо казати про перспективи розвитку глемпінгу в Україні, то комплекс глемпінгів з 10 глемпів при 40% заповнюваності може генерувати 1,86 млн грн прибутку на рік і окупитися вже за 2 роки. Сам глемп – це конструкція з металу, дерева і тентової тканини ПВХ.

  Після того, як глемпінг привернув увагу Андрія та Олександра, засновники Glamping.UA зібрали команду та стали продумувати дизайн майбутніх глемпів. Потім прототипи почали тестували на міцність і придатність для використання. Для цього підприємці моделювали різні природні ситуації та дивилися, наскільки вони витримують дощ, вітер, чи немає натягу, провисання, як конструкція «дихає» та ін.

  Сума початкових інвестицій у розвиток бізнесу склала близько $ 50 тис. Левова частка коштів пішла на виробництво та матеріали. Метал і дерево закуповували в Україні. Промислову тканину ПВХ замовляли в Іспанії. Перші замовлення на поставку глемпів підприємці отримали з Польщі, де замовники вивчають можливість відкриття глемпінга на польській стороні Карпат.

  Вийти на точку беззбитковості Андрій та Олександр розраховують за 3 роки. Весь отриманий прибуток підприємці планують реінвестувати. Сам же комплекс глемпінгів з 10 глемпів при 40% заповнюваності може генерувати 1,86 млн грн прибутку на рік і окупитися вже за 2 роки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які...

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Зараз читають

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру...

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...