9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україні прогнозують зростання продажів нових легкових автомобілів

Продажі нових легкових автомобілів в Україні у 2019 році можуть зрости до 100 тис. од., тобто на 18-25% в порівнянні з очікуваними в поточному році 80-85 тис. автомобілів, вважає генеральний директор ТОВ “Порше Україна” Йозеф Граф.

“Якщо наш прогноз на цей рік близько 80-85 тис. нових легкових автомобілів (у 2017 році продано понад 80 тис. од.), То в наступному році очікуємо 100 тис. Авто”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна “.

На його думку, серед основних чинників приросту ринку – зростання доходів і купівельної спроможності українців, а також існуючий потенціал рівня автомобілізації населення, який на сьогодні в Україні становить 200 авто на 1 тис. населення, на відміну, наприклад, від Німеччини, де він становить близько 550 авто на 1 тис. населення.

При цьому Й.Граф зазначає, що ринок поточного року поки показує невеликий приріст – близько 5%, і вважає основним фактором уповільнення приросту цього показника значний вплив ввезення старих авто за зниженими ставками акцизу.

“Ми спостерігаємо і відчуваємо його вплив – наші продажі трохи просідають. І якщо на 2019 рік пільгові ставки не продовжать, розраховуємо на зростання продажів за рахунок цього фактора”, – зазначив Й.Граф.

При цьому він оцінює як досить позитивне присутність брендів компанії (Volkswagen, Audi і SEAT) на ринку.

“За січень-вересень компанія наростила продажі легкових автомобілів майже на 12% в порівнянні з таким же періодом 2017 року – до 7,364 тис. показово, що компанії вдалося наростити частку на ринку легкових авто – з 11,6% в минулому році до 12, 4% у 2018-м. комерційних автомобілів Volkswagen за три квартали реалізовано 811 од., або 10,9% ринку комерційних авто”, – навів статистику Й.Граф.

На думку гендиректора “Порше Україна”, ринок легких комерційних авто в Україні в поточному році може скласти близько 11 тис. од. і вирости у 2019-му до 12 тис. од.

ТОВ “Порше Україна” засноване у 2008 році. Є частиною австрійської Porsche Holding Salzburg – найбільшої компанії з продажу автомобілів в Європі. З березня 2011 року Porsche Holding Salzburg – 100%-ва дочка Volkswagen AG.

За словами Й.Граф, сьогодні в Україні у Volkswagen працює 26 дилерських підприємств плюс чотири сервісних партнери, в Audi – дев’ять доларів і два сервісних партнери, у SEAT – вісім дилерських центрів і 17 сервісних партнерів.

Як повідомлялося, первинні прогнози експертів приросту авторинку в поточному році становили 20-25% до 2017 року, однак на сьогодні очікується лише незначний приріст.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають