9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

В Україні продовжують працювати приблизно 50% бізнесів

Близько 48% опитаних бізнесів в Україні продовжують працювати. Зокрема, на заході країни – 62% підприємств, у центрі України – 55%. Водночас серед усіх підприємців, що продовжують роботу, 85% відзначило скорочення кількості замовлень.

Про це йдеться у результатах дослідження Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Ще чверть учасників відповіли, що не мають змоги працювати, бо їхня продукція зараз не затребувана. Також 12% опитаних наразі не працюють, але збираються відновити роботу найближчим часом.

Поточні економічні умови змушують бізнес змінювати свою спеціалізацію. Згідно з результатами дослідження, 6% респондентів вже змінили, а 19% планують змінити фокус свого бізнесу, щоби більше відповідати потребам воєнного часу. Водночас 41% бізнесів нічого не змінили у своїй діяльності з початку війни.

Багатьом опитаним довелося звільняти частину працівників, скоротити зарплату чи відправити працівників у відпустку (35%), закрити виробництво чи магазини (19%) та освоїти нові види діяльності (4%).

Дослідження було проведено наприкінці березня. Вибір опитування охоплює 372 компаній з усієї країни, які раніше брали участь у тендерах на Prozorro. Найбільше відповідей надійшло з Києва та області, Дніпропетровської, Харківської, Львівської та Одеської областей.

Останні новини:

Зараз читають