9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

В Україні почав працювати завод який спеціалізується на виробництві світлодіодної продукції

Розвиток ринку контрактного виробництва в Україні відбувається величезними темпами. Приклад такої динаміки на електронному ринку – відкриття заводу Flylights Factory.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на 44.ua.

Підприємство відкрилося зовсім недавно, влітку 2017 року, хоча історія проекту почалася ще в 2008 році, коли в Україні була заснована фірма Flylights, що спеціалізується на комплексних рішеннях по виробництву, монтажу і технічного обслуговування світлодіодної продукції. Основний товар, що випускається компанією – LED екрани, вивіски, відео сіті-лайти й відеоборди, рухомі рядки та тому подібні LED продукти. Світлодіодні модулі для збірки LED продуктів раніше закуповувалися на зовнішніх ринках, але мрія бути повністю незалежним, а головне, надійним виробником, існувала завжди.

flylights-factory

За словами директора Flylights Factory, Юрія Скрипника, ринок електроніки в нашій країні зазнає постійних змін. Якщо раніше беззаперечними лідерами у виробництві електронних компонентів був Китай, то зараз відкривається все більше підприємств ближче до споживчого ринку. Це вирішує і логістичні проблеми, і можливі проблеми якості готової продукції.

У Flylights Factory є амбіції бути не просто лідером у своїй сфері, але й асоціюватися з якістю і надійністю при згадці бренду, стати гордістю команди й України. Для цього у заводу є дуже багато складових – величезний досвід роботи в сфері світлодіодної продукції, кваліфіковані фахівці, новітнє обладнання, а головне, згуртована команда з величезним бажанням досягти бажаного.

blank

Уже зараз Flylights Factory може скласти конкуренцію й азіатським, і навіть європейських заводів, тому що він пропонує клієнтам розширений комплекс послуг, не тільки виробництво LED модулів, але і складання, монтаж, технічну підтримку, обслуговування конструкцій, а також логістику. Важливим фактором є також конкурентні ціни на всі послуги та продукцію. А в найближчому майбутньому у заводу з’явиться і власне конструкторське бюро – це пріоритетний напрямок у розвитку компанії.

flylights-factory-1

В даний час Flylights Factory виробляє лід модулі з різними характеристиками: монохромні й повнокольорові, для внутрішнього і зовнішнього розміщення. Також завод пропонує послуги контрактного виробництва: поставки електронних компонентів і друкованих плат, ручний монтаж DIP компонентів і автоматизований – для SMT компонентів, а також покриття друкованих плат вологозахисними матеріалами.

blank
На сьогоднішній момент виробничі лінії Flylights Factory здатні встановлювати 60 000 SMD компонентів на годину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають