9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

В Україні планують  відмінити податок на прибуток

В Україні планують податок на прибуток замінити податком на виведений капітал

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ділових кіл.

Передає for-ua з посиланням на прес-службу Президента.

Ми повинні шукати нестандартні, нетривіальні рішення для стимулювання інвестицій та прискорення економічного зростання. Є ідея, і ми хочемо винести її на широке громадське обговорення. Ви сьогодні будете першими, кому представлять довгоочікуваний проект закону про введення податку на виведений капітал , – сказав Президент.

Пропонується ввести оподаткування тільки тієї частини прибутку підприємств, яка не спрямовується на розширення або створення виробництва. Цей податок буде дуже простий в адмініструванні.

Це має величезне антикорупційне значення, величезне спрощення ведення бізнесу, зниження собівартості і перехід абсолютної більшості українського бізнесу з потенційно тих, кого можуть звинуватити в якихось кримінальних діях, на абсолютно чисту світлу і прозору сторону, – заявив Порошенко

 

За словами Президента, відображення реального стану капіталізації і прибутковості підприємств надзвичайно полегшить залучення інвестицій і кредитів. За словами Президента, загальне командне завдання, в першу чергу влади – компенсувати втрати на перших порах.

Також Глава держави закликав бізнесменів спільно з державою виробити стратегічну комунікацію, яка повинна вибудовуватися з суспільством в цьому питанні.

Останні новини:

Зараз читають