9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 19 Лютого, 2024

В Олександрії обрали фірму, що побудує завод будматеріалів

Депутатам Олександрійської міськради пропонується затвердити ТОВ “Альянс Груп Лімітед” переможцем конкурсу з організації державно-приватного партнерства щодо проекту будівництва заводу з виробництва будматеріалів на базі колишньої ТЕЦ-1-2.

Про це йдеться в проекті рішення, яке опублікували на сайті міськради, передає “Моя Олександрія”.

У тексті проекту пропонується визнати ТОВ “Альянс Груп Лімітед” переможцем конкурсу “згідно з протоколом і результатами оцінки комісії з питань проведення конкурсу з визначення приватного партнера”, а також дати дозвіл на підписання договору партнерства та укладання договору про надання земельної ділянки.

За даними єдиного реєстру Мін’юсту, ТОВ “Альянс Груп Лімітед” зареєстроване в Олександрії 8 червня 2016 року. Також компанія має реєстрацію в Олександрійській податкової інспекції. Юридична адреса: Олександрія, вулиця Луначарського, 10, кімнати 416-417 (готель “Дружба”). Статутний фонд становить 10 тис. грн.

Засновником і керівником ТОВ “Альянс Груп Лімітед” вказано Дячко Сергій Анатолійович, який проживає в місті Пологи Запорізької області. Ще один засновник – Ильягуев Абай Рафаїлович, проживає в місті Барвінкове Харківської області.

Найближча сесія Олександрійської міськради відбудеться 28 квітня.

Останні новини:

Зараз читають