9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Одеській області фермер будує племінну стайню

blank
Фото: “Думская”

Племінну стайню будує в селі Плоске Балтського району Одеської області місцевий фермер Михайло Лазаренко.

Як повідомив підприємець, стайня дозволить йому утримати на плаву тваринницьку ферму, яка втрачає рентабельність. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Думская“.

В мене є тваринницька ферма, яка через постійно падаючої ціни на молоко і знищених м’ясокомбінатів практично нерентабельна, бізнес перетворився в хобі. На ній працює 30 осіб, молодих. Вони просять не закривати ферму, де міститься 150 овець, 80 корів, понад 500 свиней. Ось щоб зберегти цих 30 робочих місць, я вирішив вдихнути в ферму нове життя. Зараз ми робимо модернізацію однієї з будівель, яке перетвориться в стайню, – розповідає Михайло Лазаренко.

Кілька десятків коней порід орлівський рисак і українська верхова він уже закупив на Дубровском кінному заводі №62, що в Полтавській області. Фермер сподівається, що в майбутньому його стайня теж стане конезаводом (для цього в господарстві повинно бути не менше 35 маток, бажано в районі 50) і перетвориться в центр зеленого туризму.

У нас красиві місця, тут починається так званий Чорний ліс, тому будемо влаштовувати кінні прогулянки для дітей, зелений туризм. Словом, коні – це коні. Ми збережемо також повноцінну ферму, де в одному місці можна побачити, овець, кіз, свиней, китайських свиней, диких свиней, кролів та нутрій, навіть лебедів, які живуть у нас на фермі вже три роки і не хочуть відлітати. Буде такий собі зоопарк, – говорить Лазаренко.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають