9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

В Обухові побудують фармацевтичний завод

В Обухові скоро мають відбутися громадські слухання, де буде вирішуватися питання про розробку детального плану території земельної ділянки для ТОВ «Інститут біохімічних технологій», яке планує відкрити фармацевтичний завод.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на повідомлення Наталії Костін в Facebook-спільноті “Мій Обухів / Моя Обухівщини”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Київська правда.

Жінка зазначила, що 20 грудня 2017 року приміщенні Обухівського міськради вже проходили громадські слухання, де приймалося рішення про розробку детального плану території земельної ділянки виробничої зони ТОВ «Інститут біохімічних технологій».

На жаль, на зазначені вище слухання від громади прийшла тільки я. Депутати теж не знайшли часу, а, можливо, не мали бажання прийти. Розумію, що громадські слухання проводяться в робочі дні та години, що не зручно для більшості з нас. Але, дуже хочеться більш активної участі громади у вирішені таких важливих питань для нашого міста, – повідомила жінка.

Учасники слухань не отримали відповідь на частину питань від представників інвестора, тому було прийнято рішення про перенесення громадських слухань.

Згідно пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 р № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» під час вступу пропозицій громадськості, заявнику надається відповідь в місячний термін. У зв’язку з пропозиціями і зауваженнями Щеголенко Н.А. перенести засідання громадських слухань з розгляду проекту детального плану території виробничої зони ТОВ «Інститут біохімічних технологій» на площі 3,5 га в місті Обухів, Київської області, – сказано в протоколі слухань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають