9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

В Миколаївській області запущено 2 асфальтобетонні заводи

На базі Миколаївської ДЕД та Южноукраїнської ДЕД запущено асфальтобетонні заводи. Підготовка ще 2-х заводів нині знаходиться на завершальній стадії.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу САД у Миколаївській області.

Локація АБЗ запланована таким чином, щоб забезпечити гарячою асфальтобетонною сумішшю бригади, які працюють на дорогах усієї Миколаївської області, і тим самим значно підвищити якість виконання ремонтних робіт.

На асфальтобетонних заводах здійснюється прийняття та зберігання матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші; дроблення (при необхідності) та сортування щебеню й піску; безпосереднє приготування а/б суміші;  дозування та подача в бункер-накопичувач матеріалів; короткочасне зберігання а/б суміші та відвантаження готової продукції.

blank

blank

blank

blank

Під час виготовлення а/б суміші в обов’язковому порядку здійснюється вихідний лабораторний контроль готової продукції на відповідність вимогам нормативних документів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області, в першу чергу, націлена на забезпечення безпечних та зручних умов проїзду автодорогами загального користування, тому тісно співпрацює з головною підрядною організацією – ДП «Миколаївський облавтодор» і надає всіляку підтримку у забезпеченні своєчасного виконання ремонтних робіт на автодорогах Миколаївщини.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають