9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

В Києві запрацював перший сервіс короткострокової оренди авто

У Києві відкрився перший сервіс короткострокової оренди автомобілів – каршерінг – Getmancar

Покищо сервіс працює в тестовому режимі, а повноцінно послуга запрацює з 1 січня 2018 року. Географія сервісу охопить також й передмістя столиці. Як і будь-який інший сервіс каршерінга, Getmancar призначений в першу чергу для людей, яким особистий автомобіль потрібен лише для нерегулярних короткочасних поїздок в межах міста.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC

В оренду пропонуються автомобілі Ravon R2 узбецького виробництва, який є мікролітражний міським автомобілем на базі Chevrolet Spark.  За словами глави компанії-оператора каршерінга Getmancar Тараса Гетьманського, зараз в автопарку налічується понад 100 автомобілів Ravon R2 і незабаром їх кількість збільшиться до 300 штук.

Для користування сервісом орендар повинен завантажити відповідний мобільний додаток на смартфон. Після відправки заявки компанія перевірить всі дані й схвалить аккаунт. Перевірка триватиме не більше 48 годин. Після цього можна користуватися послугами сервісу. Клієнтом сервісу може стати тільки громадянин України або людина, яка має документи дозволяють тимчасове проживання на території України, який досяг віку 25 років та має стаж водіння від 5-ти років.

Вартість поїздки різниться в залежності від тарифу, яких в Getmancar три: щохвилинний, погодинної та подобовий. У похвилинному вартість оренди становить 5,99 грн/хвилина. Крім того, при перевищенні ліміту пробігу в 50 км за поїздку, додатково оплачується 4,29 грн за кожен км пробігу. Плата за послугу «Очікування» становить 0,99 грн/хвилина.

У погодинному тарифі вартість оренди становить 59 грн/год, оплата пробігу – 4,99 грн/км, а плата за утримання авто становить ті ж 59 грн/год, що й оренда. У добовому тарифі в рамках ліміту пробігу в 100 км оплачується тільки вартість оренди, яка становить 999 грн/добу. Після перевищення ліміту за кожен км колії додатково стягується 5,99 грн/км. Оплата за оренду списується з прикріпленою в додатку банківської карти.

Після завершення використання послуги орендар може залишити автомобіль в будь-якому місці в межах зони роботи сервісу. Крім того сервіс надає можливість будь-якому бажаючому придбати Ravon R2 і віддати його в користування Getmancar. У компанії обіцяють повну окупність за 3 роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають