9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

В Києві вводять стандарти МАФів та створили єдиний стиль для всіх кіосків

 • Столичні чиновники визнали законними 6,5 тис. кіосків і вимагають привести їх до загального стандарту

  Київська влада втомилась боротися з МАФами. І визнали, що обійтися без кіосків в столиці не вийде. Тим часом, чиновники наполягають: порядок наводити треба. Для цього вони розробили «Комплексну схему розміщення тимчасових споруд», фактично визнавши законними 6,5 тис. кіосків.

  Скільки ще знесуть

  «Ми проводимо відкриті конкурси на розміщення тимчасових споруд по цій комплексній схемі. Зараз завершили такий конкурс в Печерському районі, скоро будемо проводити в Солом’янському. Всі підприємці, які вже розміщували свої кіоски, вибирають із запропонованих точку, де б хотіли поставити МАФ. Перевагу віддаємо тим, хто найдовше стояв на законних підставах », – пояснив UBR.ua перший заступник директора департаменту благоустрою Київської міськадміністрації Тарас Панча.

  МАФи на Дарницькій площі зносити не стали за його словами, в тих районах, де конкурси ще не були проведені, з «законними» підприємцями укладають договори пайової участі. Це тимчасовий захід. Як тільки у міської влади дійдуть руки, і серед цих бізнесменів виберуть найбільш благонадійних.

  Чиновник підрахував, що в даний момент в столиці встановлено близько 6,2 тис. МАФів, з власниками яких укладено договори пайової участі. 1880 тимчасових споруд в КМДА вважають незаконними і загрожують їх знести.

  Поглядають столична влада і в сторону торговців на колесах. За оцінками Панча, в Києві налічується 1130 незаконних об’єктів пересувної торгівлі. І лише близько 300-400 – законних.

  Як виглядатимуть кіоски

  Крім комплексної схеми розміщення, департамент містобудування та архітектури КМДА розробив і єдиний стандарт для київських МАФів. Чиновники стверджують, що не стануть «рекомендувати» підприємцям конкретних виробників конструкцій, але будуть строго стежити за дотриманням прописаних норм.

  Зокрема, влада представила звід правил і вимоги до модульних конструкцій МАФів, обмежили їх висоту і навіть вказали, як і де повинні бути розміщені кондиціонер і службовий вхід, а також додаткові холодильники.

  Українські провайдери відмовляються від роботи з платіжними терміналами
  Крім того, дизайнери розробили колірну індикацію кіосків відповідно до їх цільового призначення. Залежно від того, які послуги надаватиме кіоск, на його верхній панелі повинна бути розміщена одна з кольорових смуг:

  1. Червоний – продаж газет і журналів
  2. Синій – продукти харчування
  3. Зелений – квіти
  4. Помаранчевий – громадське харчування
  5. Жовтий – туалет
  6. Фіолетовий – шиномонтаж
  7. Блакитний – тютюн та алкогольні напої
  8. Рожевий – побутові послуги
  9. Білий – прийом вторсировини

  За підрахунками чиновників, всього в Києві має бути встановлено 6,5 тис. Нових кіосків. Причому у половині з них стануть торгувати продуктами харчування та непродовольчими товарами під синьою смужкою. Ще 1250 кіоскам належить продавати квіти.

  За матеріалом UBR.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катеру Island для ВМС готується до відправки у США

  П’ятий екіпаж майбутнього патрульного катеру типу Island готується до відправки на навчання до США у Балтимор.

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і глибокою модернізацією.

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  Зараз читають

  П’ятий екіпаж катеру Island для ВМС готується до відправки у США

  П’ятий екіпаж майбутнього патрульного катеру типу Island готується до відправки на навчання до США у Балтимор.

  Індія замовила в Україні комплектуючі до авіаційних ракет на $8 мільйонів

  Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет Р-27 класу «повітря-повітря».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.