9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

В Івано-Франківську розглядають можливість відкриття гіпермаркету “Ашан”

 • Інформація про це поки що неофіційна, але відоме навіть імовірне місце розташування майбутнього «Ашану» – на базі колишніх секцій заводу «Позитрон». Між двома чинними торговими центрами – ТРЦ «Велес» та «МЕТРО».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  «Західного кур’єра».

  Джерела «Західного кур’єра» повідомляють про тривалі активні переговори з цього приводу між представниками Ашану та ТОВ «555-ІВ». Директор «555-ІВ», Юрій Кізім, коментувати можливе відкриття «Ашану» в Івано-Франківську відмовився. Але факт переговорів із представниками торгової мережі підтвердив.

  «Ми розмовляємо, комунікуємо, але на даному етапі це тільки слова. Жодних домовленостей не досягнуто. Коли будуть підписані хоч якісь документи щодо цього питання, я зможу щось прокоментувати», – сказав Юрій Кізім.

  Зберігає інтригу і сам ритейлер. Наміри про відкриття магазину в Івано-Франківську в головному офісі «Ашан Ритейл Україна» спростували.

  Компанія-комерсант та можливі орендарі вже розробили детальний проєкт майбутнього гіпермаркету на базі корпусу «Позитрону». Він уже є на руках у перемовників. Паралельно триває реконструкція секцій колишнього заводу.

  Нагадаємо, що французький «Auchan» прийшов в Україну у 2007 році. «Auchan Group» – одна з найбільших торгових мереж у світі, що дозволяє компанії вести досить агресивну цінову політику. Сьогодні гіпермаркети мережі представлені в дев’яти областях України із загальною кількістю понад двадцять магазинів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу...

  Перший корвет типу Ada приймуть до складу ВМС України у 2024 році

  Військово-морські сили України зарахують до складу новий корвет класу Ada вже у 2024 році.

  АвтоКрАЗ почав приймати замовлення на 2022 рік

  Український автомобільний завод АвтоКрАЗ продовжує процес відродження. Виробник оголосив про початок приймання замовлень на свої машини на...

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на...