9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

В Івано-Франківську розглядають можливість відкриття гіпермаркету “Ашан”

Інформація про це поки що неофіційна, але відоме навіть імовірне місце розташування майбутнього «Ашану» – на базі колишніх секцій заводу «Позитрон». Між двома чинними торговими центрами – ТРЦ «Велес» та «МЕТРО».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  «Західного кур’єра».

Джерела «Західного кур’єра» повідомляють про тривалі активні переговори з цього приводу між представниками Ашану та ТОВ «555-ІВ». Директор «555-ІВ», Юрій Кізім, коментувати можливе відкриття «Ашану» в Івано-Франківську відмовився. Але факт переговорів із представниками торгової мережі підтвердив.

«Ми розмовляємо, комунікуємо, але на даному етапі це тільки слова. Жодних домовленостей не досягнуто. Коли будуть підписані хоч якісь документи щодо цього питання, я зможу щось прокоментувати», – сказав Юрій Кізім.

Зберігає інтригу і сам ритейлер. Наміри про відкриття магазину в Івано-Франківську в головному офісі «Ашан Ритейл Україна» спростували.

Компанія-комерсант та можливі орендарі вже розробили детальний проєкт майбутнього гіпермаркету на базі корпусу «Позитрону». Він уже є на руках у перемовників. Паралельно триває реконструкція секцій колишнього заводу.

Нагадаємо, що французький «Auchan» прийшов в Україну у 2007 році. «Auchan Group» – одна з найбільших торгових мереж у світі, що дозволяє компанії вести досить агресивну цінову політику. Сьогодні гіпермаркети мережі представлені в дев’яти областях України із загальною кількістю понад двадцять магазинів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають