9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

В Донецькій області побудують нове підприємство з виробництва будівельної кераміки

На підприємстві в Донецькій області створять 200 робочих мест.На місці руїн колишнього кераміко-трубного комбінату в Бахмуті Донецької області в найближчі 2-3 роки з’явиться нове підприємство.

Як повідомляє місцеве видання «Вечерній Бахмут», мова йде про завод з виробництва будівельної кераміки, передає  UBR.

В даний час виконується проектно-конструкторська документація майбутнього будівництва і оформляється ділянка землі.

Завод буде будувати група «Голден Тайл», яка експортує продукцію в більш ніж 20 країн Європи, Азії та Перської затоки.

Керамічна група «Голден Тайл» – лідер у галузі виробництва та дистрибуції керамічної плитки. Керамічна група «Голден Тайл» являє собою вертикально-інтегровану групу компаній, що забезпечують повний цикл виробництва і дистрибуції керамічної плитки: глиновидобувне підприємство «Шахтобуд», виробництво керамічної плитки ПАТ «Харківський плитковий завод» та дистриб’юторська компанія «Голден Тайл».

Харківський плитковий завод зберігає статус лідера вже протягом 65 років. З 2005 року на підприємстві розпочато комплексну модернізацію, в рамках якої в 2007 році було введено в експлуатацію 4 нові лінії італійської марки Sacmi з потенціалом виробництва 10 млн. М2, дві нові високопродуктивні поточно-конвеєрні лінії з потенціалом 5 млн. М2, і дві лінії марки Kemak для виробництва декору з щорічним потенціалом 0,5 млн. м2. В цілому, виробничі можливості заводу розраховані на випуск плитки різноманітних типорозмірів. На сьогодні загальна потужність виробництва становить до 15,5 млн. М2 готової продукції на рік, а після завершення комплексної модернізації зросте до 25 млн. М2.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають