9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

UMG в 2016 році збільшила продажі вапняків на 24,4%

blankФлюсо-доломітний бізнес інвесткомпанії UMG, представлений Новотроїцьким рудоуправлінням (НТРУ) і Докучаєвським флюсо-доломітним комбінатом (ДФДК), в 2016 році збільшив продажі вапнякової продукції на 24,4%, до 3,4 млн тонн.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром.

Виручка без ПДВ в 2016 році досягла 658 млн грн. в порівнянні з 503 млн грн. в 2015 році.

Сума податків, перерахованих флюсо-доломітним бізнесом в бюджети різних рівнів, склала 212 млн грн.

Як говориться в повідомленні, основний обсяг відвантажень припав на Новотроїцьке рудоуправління. У 2016 році це підприємство реалізувало 3,1 млн тонн продукції. Ключовими клієнтами НТРУ залишалися українські металургійні заводи, в числі яких “Азовсталь“, ММК ім. Ілліча, а також “АрселорМіттал Кривий Ріг“. Крім того, підприємство налагодило поставки вапнякової продукції вітчизняним виробникам цементу, вапна і скла.

В минулому році флюсо-доломітний бізнес працював в умовах постійно мінливого попиту на нашу сировину. Наростивши обсяги виробництва більш ніж втричі в порівнянні з 2014 роком, на початку 2016- го Новотроїцьке рудоуправління зіткнулося з ситуацією, при якій замовлення з боку українських металургів були нестабільними і залежали від кон’юнктури на зовнішніх ринках. це підштовхнуло нас перейти до більш гнучкої системи виробництва з прив’язкою до попиту на сировину і одночасно шукати клієнтів в інших галузях. у підсумку це дозволило підприємству заве шити рік з ростом показників виробництва і виручки, – заявив член правління ДФДК і НТРУ Сергій Онищенко .

Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат , розташований на неконтрольованої території, знаходився в просте з лютого 2015 р Підприємство відвантажувало продукцію зі складів, накопичених у попередні періоди.

У повідомленні підкреслюється, що обидва підприємства, як і раніше, продовжують діяти виключно в рамках українського законодавства. 15 березня 2017 року компанія UMG втратила контроль над ДФДК. НТРУ продовжує функціонувати в робочому режимі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають