9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 7 Грудня, 2023

Укрзалізниця замінить весь текстиль в поїздах

Фото (с) Українська правда

“Укрзалізниця” намітила на 2017 рік масову заміну постільного інвентарю: подушок, ковдр, матраців і т.д. – На більш зручні для користування. У компанії хочуть піти від старих радянських стандартів і ввести нові, з урахуванням сучасних матеріалів і технологій.

Як повідомили в УЗ, компанія планує купити більше 581 тис. нових компл
ектів постільної білизни, майже 28 тис. зимових і 18 тис. літніх ковдр, а також понад 19 тис. матраців. З цієї кількості залізниці вже отримали близько 92 тис. комплектів постільної білизни і 1,1 тис. матраців. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

У четвер, 2 лютого в приміщенні Південного вокзалу станції Київ-Пасажирський відбулася виставка м’якого знімного інвентарю для екіпіровки пасажирських вагонів. На ній 14 українських виробників представили комплекти постільної білизни, подушки, матраци, ковдри, рушники, простирадла та інші текстильні вироби, необхідні для екіпіровки пасажирських вагонів. Причому деякі виробники запропонували свої вироби “Укрзалізниці” вперше, відзначають в компанії.

“Проект відповідного наказу (про зміну стандартів – УЗ) вже на розгляді в Міністерстві інфраструктури України Ми розраховуємо до березня отримати узгодження на оновлення стандартів і зробити 2017-й роком масового оновлення.”, – Розповів під час виставки директор з пасажирських перевезень і сервісу УЗ игорь Романків.

Він також зазначив, що співпраця з виробниками можливо почнеться ще до оголошення тендерів – в компанії думають відібрати кілька комплектів білизни, надати пасажирам, а потім опитати про якість.

В УЗ також повідомили, що в минулому році закупили понад 230 тис. нових постільних комплектів, 40 тис. ковдр і 31 тис. матраців. Новими комплектами постільної білизни екіпірували 76 поїздів. Це в першу чергу фірмові поїзди підвищеної комфортності категорій “Нічний експрес” та “Нічний швидкий”.

Чистоту білизни забезпечують 9 прально-прасувальних комплексів, що знаходяться в Києві, Львові, Харкові, Ковелі, Чернівцях, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі та Дніпре. Загальна максимальна потужність цих комплексів становить 130 тонн або більше 100 тис. комплектів білизни на добу.

Останні новини:

Зараз читають