9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

«Укрзалізниця» стала успішним виробником і продавцем щебеню

blankУ І кварталі 2017 року підприємства Укрзалізниці реалізували комерційним споживачам 48 % виробленої щебеневої продукції.

Виробничі підрозділи Центру управління промисловістю ПАТ «Укрзалізниця» є  одними з найбільших в Україні виробників щебеневої продукції, яка сьогодні широко споживається не лише підприємствами залізничної галузі. Так, у січні – березні 2017 року підприємства Укрзалізниці реалізували стороннім споживачам 48% виробленої на власних потужностях щебеневої продукції. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «Укрзалізниця».

Загалом у І кварталі 2017 року підрозділи Укрзалізниці виробили близько 899 тис. тонн щебеневої продукції, з яких 301,8 тис. тонн (33,5 %) відвантажили підприємствам залізничної галузі та 433,2 тис. тонн (48,1 %) – іншим споживачам. Серед замовників продукції Укрзалізниці – вітчизняні підприємства, будівельні компанії, а також філії ДАК «Автомобільні дороги України» у різних регіонах, що здійснюють ремонт, поточне утримання автошляхів та будівництво нових магістралей.

Упродовж 2016 року підприємства Укрзалізниці реалізували близько 4,5 млн тонн щебеневої продукції, з яких понад 2 млн тонн (45,7%) – підприємствам Укрзалізниці та понад 2,4 млн тонн (54 %) – відвантажили стороннім споживачам, у тому числі 71,5 тис. тонн – філіям ДАК «Автомобільні дороги України». Найбільшими постачальниками щебеневої продукції різної фракції облавтодорам та райавтодам є Хлистунівський, Знам’янський, Королівський та Кам’яницький кар’єри – виробничі підрозділи Центру управління промисловістю ПАТ «Укрзалізниця».

За обсягами вироблення щебеневої продукції виробничі підрозділи філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця» стоять поруч з такими відомими виробниками будівельних матеріалів, як Юнігран, Технобуд, ПБГ «Ковальська», Коростенський щебзавод та  Єврощебінь.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають