9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

«Укрзалізниця» стала успішним виробником і продавцем щебеню

 • У І кварталі 2017 року підприємства Укрзалізниці реалізували комерційним споживачам 48 % виробленої щебеневої продукції.

  Виробничі підрозділи Центру управління промисловістю ПАТ «Укрзалізниця» є  одними з найбільших в Україні виробників щебеневої продукції, яка сьогодні широко споживається не лише підприємствами залізничної галузі. Так, у січні – березні 2017 року підприємства Укрзалізниці реалізували стороннім споживачам 48% виробленої на власних потужностях щебеневої продукції. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «Укрзалізниця».

  Загалом у І кварталі 2017 року підрозділи Укрзалізниці виробили близько 899 тис. тонн щебеневої продукції, з яких 301,8 тис. тонн (33,5 %) відвантажили підприємствам залізничної галузі та 433,2 тис. тонн (48,1 %) – іншим споживачам. Серед замовників продукції Укрзалізниці – вітчизняні підприємства, будівельні компанії, а також філії ДАК «Автомобільні дороги України» у різних регіонах, що здійснюють ремонт, поточне утримання автошляхів та будівництво нових магістралей.

  Упродовж 2016 року підприємства Укрзалізниці реалізували близько 4,5 млн тонн щебеневої продукції, з яких понад 2 млн тонн (45,7%) – підприємствам Укрзалізниці та понад 2,4 млн тонн (54 %) – відвантажили стороннім споживачам, у тому числі 71,5 тис. тонн – філіям ДАК «Автомобільні дороги України». Найбільшими постачальниками щебеневої продукції різної фракції облавтодорам та райавтодам є Хлистунівський, Знам’янський, Королівський та Кам’яницький кар’єри – виробничі підрозділи Центру управління промисловістю ПАТ «Укрзалізниця».

  За обсягами вироблення щебеневої продукції виробничі підрозділи філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця» стоять поруч з такими відомими виробниками будівельних матеріалів, як Юнігран, Технобуд, ПБГ «Ковальська», Коростенський щебзавод та  Єврощебінь.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  З наступного року Міноборони закуповуватиме більше озброєння і техніки за відкритими процедурами

  Озброєння та військова техніка, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та експортуються до іноземних країн,...

  В Україні почали розробляти документацію для ОТРК на чеському шасі Tatra

  В Україні працюють над технічною документацією по переведенню перспективного оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) на колісне шасі Tatra.

  У Харкові відновили раритетний тролейбус (фото)

  У Харкові відреставрували останній в місті тролейбусів ЗІУ-682, який експлуатувався. Після того як машину вивели з експлуатації,...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).