9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

“Укрзалізниця” обговорює можливість модернізації тепловозів в Китаї

ПАТ “Укрзалізниця” очікує від найбільшого китайського виробника рухомого залізничного складу CRRC Corp. пропозицій по модернізації українських дизельних локомотив.

З такою пропозицією виступив голова правління УЗ Войцех Балчун, перебуваючи з робочим візитом в Китаї. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Укрзалізниці.

Є амбітні плани на найближчі п’ять років – істотно оновити рухомий склад та інфраструктуру, – заявив Балчун.

Якщо вантажні і пасажирські вагони можуть виготовити вітчизняні виробники, то до виробництва сучасних локомотивів повинні залучити світових виробників. Сьогодні актуальним є пошук оптимального рішення модернізації дизельних локомотивів, тому чекаємо від китайських виробників пропозицій з цього приводу, – заявив Балчун на зустрічі з віце-президентом компанії CRRC Ху Цзунсяном.

Зі свого боку китайські виробники повідомили про вже реалізовані подібні проекти – будівництво локомотивів  БКГ-2 для білоруських залізниць – та запропонувати надати електровоз для тестової демонстрації.

Окремим питанням зустрічі був розвиток швидкісного залізничного руху.

Зважаючи на те, що Китай левовими кроками розвиває швидкісний рух, нам є чому повчитися та в майбутньому також використовувати найкращі здобутки в Україні, – зауважив Войцех Балчун.

Попередньо сторони домовилися про створення спільних експертних робочих груп із реалізації зазначених питань. Спеціалісти компанії CRRC вже найближчим часом відвідають Україну.

Останні новини:

Зараз читають