9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Укрзалізниця інвестує $4 млрд в оновлення рухомого складу

Капітальні інвестиції Укрзалізниці до 2021 року складуть $5,9 млрд.

Стратегія розвитку Укрзалізниці до 2021 року передбачає $ 5,9 млрд капітальних інвестицій, в тому числі близько $ 4 млрд – на оновлення рухомого складу. Про це заявив в. о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов, повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.NET.

Ми бачимо зв’язок обсягів перевезень і стану парку рухомого складу, тому очевидно, що його необхідно інтенсивно оновлювати, оскільки без цього наслідки будуть відчутні на транспортному ринку вже в найближчі 5-7 років, тому розраховуємо на підтримку учасників, щоб забезпечити необхідні обсяги перевезень. інвестиції для оновлення залізничного рухомого складу та інфраструктури необхідні на рівні близько $ 1 млрд на рік. За стратегією розвитку Укрзалізниці до 2021 року включно плануємо $ 5,9 капітальних інвестицій, з яких близько $ 4 млрд – на оновлення рухомого складу, зокрема модернізацію і придбання нового, – розповів глава компанії.

Він також зазначив, що пріоритетним завданням буде і оновлення залізничної інфраструктури, однак для цього необхідно залучати додаткові фінансові ресурси, оскільки Укрзалізниця – державна монополія.

Також Кравцов акцентував увагу на необхідності переходу на середньостроковий період фінансового планування, принаймні – трирічний.

Кравцов повідомив, що Укрзалізниця буде впроваджувати нову систему тарифоутворення, зокрема механізм довгострокової індексації тарифів на вантажні перевезення на підставі індексу цін виробників промислової продукції.

Останні новини:

Зараз читають