9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Укрзалізниця хоче створити лізингову компанію з 10 000 вагонів

Укрзалізниця, спільно з компаніями Amsted Rail і The Greenbrier Companies, має намір створити лізингову компанію, яка надасть українським перевізникам 10 тис. вагонів.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Elevatorist.com.

Одне з ключових проблемних питань для ринку – недостатня кількість вагонів. Разом з нашими партнерами Amsted Rail і The Greenbrier Companies, які активно співпрацюють з EBRD, Еximbank і OPIEK, вже знаємо, що робити. Плануємо спільно створити в Україні лізингову компанію, яка буде надавати українським перевізникам 10 000 вагонів, – пише глава УЗ.

За словами Войцеха Балчуна, парк для лізингової компанії мають намір побудувати спільно з іншими національними виробниками. В рамках цього проекту представники «Укрзалізниці» відвідали завод Amstel Rail в місті Колумбус, штат Огайо, з виробництва коліс для рухомого складу, який виробляє більше 250 тис. Одиниць цієї продукції найвищої якості.

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» запропонувала вантажовідправникам купувати вагони-зерновози та надавати їх УЗ в фінансовий лізинг.

На думку Войцеха Балчуна, даний алгоритм цікавий для УЗ, оскільки дозволить забезпечити постійне зростання попиту на зерновози на прийнятних умовах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають