9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

“Укртелеком” в 3 кварталі 2017 збільшив чистий прибуток майже у 4 рази (оновлено)

 • ПАТ “Укртелеком” за підсумками роботи в третьому кварталі 2017 року отримало чистий прибуток 283,27 млн ​​грн, що більш ніж учетверо перевищує чистий прибуток за третій квартал минулого року (70,63 млн грн), говориться в звітності компанії в середу в сістемеп розкриття НКЦПФР.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Відповідно до неї, чистий дохід за третій квартал скоротився на 5,3% – до 1 млрд 473,41 млрд грн, тоді як валовий прибуток зріс на 18,5% – до 638,2 млн грн, а операційний – майже втричі, до 438 млн грн.

  В цілому за 9 місяців 2017 року »Укртелекому” вдалося наростити прибуток в порівнянні з аналогічним періодом минулого року майже в 2,6 раза – до 638,54 млн грн при скороченні чистого доходу на 2,7% – до 4 млрд 627,71 млрд грн.

  Валовий прибуток з початку року зросла на 18,2% – до 1 млрд 989,3 млн грн, операційний – на 81,4%, до 1 млрд 72,5 млн грн.

  Згідно зі звітом в системі розкриття НКЦБФР, дохід від місцевого трафіку та абонентської плати впав за 9 міс. на 19,2% – до 1 млрд 803,1 млн грн, а його частка в загальній структурі доходів скоротилася з 47% до 39%. Істотно впали також доходи від послуг іноземним операторам – на 35%, до 391,96 млн грн, що призвело до зниження їх частки з 13% до 8%.

  Частка інтернет-послуг в доходах залишилася колишньою – 28% при невеликому зменшенні їх об’єму – на 0,4%, до 1 млрд 313,46 млн грн, тоді як дохід від міжміського та міжнародного трафіку виріс майже вдвічі – на 96,5%, до 434,76 млн грн, а його частка в доходах збільшилася з 5% до 9%.

  “Укртелеком” також поширив у середу реліз про фінансові результати за третій квартал. Згідно з ним, в третьому кварталі 2017 року дохід компанії, що включає крім чистого доходу інші операційні доходи, склав 1,62 млрд грн в порівнянні 1,631 млрд грн в третьому кварталі 2016 року.

  Прибуток EBITDA за липень-вересень цього року дорівнювала 544 млн грн, що на 28,5% перевищує показник січня-вересня 2016 року, говориться в повідомленні компанії на її сайті в середу.

  Дохід від телекомунікаційних послуг зазнає негативного впливу численних крадіжок мідного кабелю, який наводив до відсутності телефонії та інтернету у сотень тисяч клієнтів і, як наслідок, до недоотримання доходу в розмірі десятків мільйонів гривень на квартал, – зазначає “Укртелеком”.

  Компанія уточнює, що в третьому кварталі було скоєно майже 5 тис. Крадіжок, що відбилося на наданні послуг для близько 250 тис. Абонентів, а в цілому дохід від телеком послуг зменшився на 6% в порівнянні з третім кварталом 2016 року – до майже 1,382 млрд грн.

  І далі спостерігається ринкова тенденція відмови абонентів від послуг фіксованої телефонії на користь інших видів зв’язку, зокрема, мобільного. Тому в цілому по компанії спостерігається зниження доходів від цієї послуги на 7% – до 722 млн грн, – вказує “Укртелеком”. Компанія уточнює, що обслуговує майже 4,9 млн активних телефонних ліній, тоді як рік тому їх було 6 млн.

  “Укртелеком” додає, що обсяг послуг бізнес-споживачам виріс на 0,9% – до 321 млн грн, тоді як приватним абонентам скоротився на 5,5% – до 872 млн грн.

  У той же час компанія відзначає продовження зростання доходів від надання інтернет-послуг і передачі даних – на 3,2%, до 422 млн грн, в тому числі в бізнес-сегменті – на 11,5%, до 116 млн грн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.Про це повідомив авіаконструктор...

  Зараз читають

  ДТЕК анонсував будівництво зелених електростанцій в ЄС

  ДТЕК здійснить перші пілотні проєкти будівництва сонячних і вітрових електростанцій в країнах ЄС у 2021 році.

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний...

  Українські ракети запускатимуть з австралійського космодрому

  Державне космічне агентство України уклало меморандум про взаєморозуміння з австралійською компанією CosmoVision. Угодою передбачено початок співпраці щодо запусків...