9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

“Укртелеком” в 3 кварталі 2017 збільшив чистий прибуток майже у 4 рази (оновлено)

 • ПАТ “Укртелеком” за підсумками роботи в третьому кварталі 2017 року отримало чистий прибуток 283,27 млн ​​грн, що більш ніж учетверо перевищує чистий прибуток за третій квартал минулого року (70,63 млн грн), говориться в звітності компанії в середу в сістемеп розкриття НКЦПФР.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Відповідно до неї, чистий дохід за третій квартал скоротився на 5,3% – до 1 млрд 473,41 млрд грн, тоді як валовий прибуток зріс на 18,5% – до 638,2 млн грн, а операційний – майже втричі, до 438 млн грн.

  В цілому за 9 місяців 2017 року »Укртелекому” вдалося наростити прибуток в порівнянні з аналогічним періодом минулого року майже в 2,6 раза – до 638,54 млн грн при скороченні чистого доходу на 2,7% – до 4 млрд 627,71 млрд грн.

  Валовий прибуток з початку року зросла на 18,2% – до 1 млрд 989,3 млн грн, операційний – на 81,4%, до 1 млрд 72,5 млн грн.

  Згідно зі звітом в системі розкриття НКЦБФР, дохід від місцевого трафіку та абонентської плати впав за 9 міс. на 19,2% – до 1 млрд 803,1 млн грн, а його частка в загальній структурі доходів скоротилася з 47% до 39%. Істотно впали також доходи від послуг іноземним операторам – на 35%, до 391,96 млн грн, що призвело до зниження їх частки з 13% до 8%.

  Частка інтернет-послуг в доходах залишилася колишньою – 28% при невеликому зменшенні їх об’єму – на 0,4%, до 1 млрд 313,46 млн грн, тоді як дохід від міжміського та міжнародного трафіку виріс майже вдвічі – на 96,5%, до 434,76 млн грн, а його частка в доходах збільшилася з 5% до 9%.

  “Укртелеком” також поширив у середу реліз про фінансові результати за третій квартал. Згідно з ним, в третьому кварталі 2017 року дохід компанії, що включає крім чистого доходу інші операційні доходи, склав 1,62 млрд грн в порівнянні 1,631 млрд грн в третьому кварталі 2016 року.

  Прибуток EBITDA за липень-вересень цього року дорівнювала 544 млн грн, що на 28,5% перевищує показник січня-вересня 2016 року, говориться в повідомленні компанії на її сайті в середу.

  Дохід від телекомунікаційних послуг зазнає негативного впливу численних крадіжок мідного кабелю, який наводив до відсутності телефонії та інтернету у сотень тисяч клієнтів і, як наслідок, до недоотримання доходу в розмірі десятків мільйонів гривень на квартал, – зазначає “Укртелеком”.

  Компанія уточнює, що в третьому кварталі було скоєно майже 5 тис. Крадіжок, що відбилося на наданні послуг для близько 250 тис. Абонентів, а в цілому дохід від телеком послуг зменшився на 6% в порівнянні з третім кварталом 2016 року – до майже 1,382 млрд грн.

  І далі спостерігається ринкова тенденція відмови абонентів від послуг фіксованої телефонії на користь інших видів зв’язку, зокрема, мобільного. Тому в цілому по компанії спостерігається зниження доходів від цієї послуги на 7% – до 722 млн грн, – вказує “Укртелеком”. Компанія уточнює, що обслуговує майже 4,9 млн активних телефонних ліній, тоді як рік тому їх було 6 млн.

  “Укртелеком” додає, що обсяг послуг бізнес-споживачам виріс на 0,9% – до 321 млн грн, тоді як приватним абонентам скоротився на 5,5% – до 872 млн грн.

  У той же час компанія відзначає продовження зростання доходів від надання інтернет-послуг і передачі даних – на 3,2%, до 422 млн грн, в тому числі в бізнес-сегменті – на 11,5%, до 116 млн грн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  На Львівщині збудували реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

  У Великому Любіні Львівської області запрацювала нова філія Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Комплекс...

  У Туреччині почали формувати корпус корвету для ВМС України (фото)

  Для першого корвету типу Ada (проєкт MILGEM) для Військово-морських сил України, будівництво якого почалося у січні 2021...

  Turkish Airlines збільшує частоту польотів одразу до п’яти міст України

  Авіакомпанія Turkish Airlines на початку серпня збільшить частоту польотів відразу до п'яти міст України, у тому числі...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів...