9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Лютого, 2024

Укрпошта знижує вартість доставки відправлень у село

З 1 липня Укрпошта  знижує  тарифи  на  доставку  відправлень у село для продуктів «Укрпошта Експрес» та «Укрпошта Стандарт».

Раніше  для  відправлень  в  село  «Укрпоштою  Стандарт»  в  межах  області нараховувалась доплата 6 грн,  в  межах  України  –  15  грн.  Відтер встановлюється єдина ціна 6 грн. для всієї України. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністрерства інфраструктури.

Для  відправлень  в село «Укрпоштою Експрес» в межах області була доплата 9 грн,   в  межах України – 30 грн. Відтепер єдина ціна становитиме 9 грн для всієї України.

Дослухаючись  до  побажань  клієнтів  та  орієнтуючись  на  їхні  потреби, Укрпошта  спрощує тарифи на доставку в село і  робить їх найдоступнішими на ринку.  Ми продовжуватимемо здійснювати доставку в сільські населені пункти за  тарифами,  які  будуть  на 30-40% нижчими від тарифів інших операторів.

Адже  на  сьогоднішній  день  лише Укрпошта здатна доставити відправлення в будь-який,  навіть  найменший чи найвіддаленіший куток країни, – зазначив в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Останні новини:

Зараз читають