9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

“Укрпошта” вперше розмістила свої облігації

“Укрпошта” продала перші облігації на 150 мільйонів гривень

Публічне акціонерне товариство “Укрпошта”, національний оператор поштового зв’язку, реалізувала перші облігації загальною вартістю 150 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Випуск облігацій – це, перш за все, можливість отримати додаткові інвестиції для розвитку головної пошти країни, – зазначив директор з фінансових питань компанії Олександр Чернявський.

Кошти від продажу облігацій будуть спрямовані на закупівлю нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання і підвищення енергоефективності на підприємстві. Облігації “Укрпошти” випущені в серіях “А”, “В” і “С” загальною вартістю 600 мільйонів гривень в кількості 6 тисяч штук і номінальною вартістю однієї облігації 100 тисяч гривень.

Співорганізатором продажу облігацій серії “А” є група ICU, яка також взяла участь в розміщенні цінних паперів як інвестор.

Нагадаємо, що підприємство надає понад 50 видів послуг через більш ніж 11 тисяч відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тисяч співробітників. “Укрпошта” щорічно здійснює обробку та доставку споживачам понад 240 мільйонів поштових відправлень, 16 мільйонів посилок і відправлень з оголошеною цінністю, 15 мільйонів перекладів, а також доставляє понад 83 мільйонів пенсій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають