9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Укрпошта” влаштує розпродаж понад тисячі автомобілів всім бажаючим

blank“Укрпошта” має намір продати понад тисячу автомобілів на майданчику ProZorro. Продажі, повідомив керівник компанії Ігор Смілянський.

Є простий приклад. Автопарк” Укрпошти “- це 3600 автомобілів, 1100 з яких вже не їздить і не ремонтується. Логічним було б їх списати, але процедура списання є настільки складною і забюрократизованою, що в кінці з 1100 металобрухтового авто залишиться пил. І на цьому етапі ProZorro. Продажі значно спрощує ситуацію, – зазначив Смілянський.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Він додав, що виручені кошти від продажу автомобілів витратять на необхідні витрати, наприклад, на закупівлю запчастин або витратних матеріалів.

“Більш того, всі процедури, проведені в системі, будуть прозорими, кожен бажаючий зможе переглянути інформацію про них, а також, за бажанням, взяти участь в торгах”, – зазначив Смілянський на своїй сторінці в Facebook.

ПАТ “Укрпошта” входить в сферу управління Міністерства інфраструктури, є національним оператором поштового зв’язку. Надає більше 50 видів послуг майже в 12 тис. Відділень по всій країні. Штат підприємства налічує 70 тис. Працівників, з яких 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.

Останні новини:

Зараз читають