9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

«Укрпошта» планує закупити 200 електромобілів для служби кур’єрської доставки

 • «Укрпошта» планує закупити 200 електромобілів для служби кур’єрської доставки в 2017 році і через п’ять років довести кількість електромобілів в своєму автопарку до 1000 штук

  Відбувся спільний брифінг міністра інфраструктури України Володимира Омеляна і генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, під час якого було підписано наказ про про створення Публічного Акціонерного Товариства «Укрпошта», а також представлений стратегічний план розвитку компанії на найближчі п’ять років.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ІТС.

  Даний план передбачає кроки по реформуванню компанії і розвитку перспективних сервісів і послуг, а в якості одного із способів підвищення ефективності в «Укрпошті» вибрали перехід на використання електромобілів в службі кур’єрської доставки і логістичних центрах.

  Зокрема, згідно з поданою стратегії, вже в поточному році «Укрпошта» збирається запустити оновлену службу кур’єрської доставки. Передбачається, що в період 2017-2018 р.р. вона запрацює в Києві і ще трьох великих містах, загальний парк автомобілів складе близько 200 штук (120 з них в Києві), при цьому не менше 25% з них будуть електромобілями (50 штук).

  На наступному етапі (2018-2019 р.р.) кур’єрська служба відкриється ще в декількох великих і середніх містах, при цьому загальний автопарк збільшиться до 600 автомобілів (250 штук в Києві), а частка електромобілів виросте до 30% (180 штук). І, нарешті, в 2019-2021 роках загальний автопарк виросте до 1100 автомобілів (400 в Києві), а частка електромобілів повинна зрости до 40% або 440 примірників.

  Під час спілкування з журналістами після брифінгу, представники «Укрпошти» висловили впевненість, що вже в проміжку з 2017 по 2018 року підприємство закупить близько 200-250 електромобілів для своєї оновленої кур’єрської доставки, а всього в п’ятирічній перспективі планується покупка близько 1000 електромобілів.

  Закупівля електромобілів буде проводитися через електронні тендери ProZorro, при цьому вартість відповідних для «Укрпошти» моделей її представники оцінили в суму близько 15 тис. Євро. Також було згадано, що пересування ці електрокурьеров можна буде контролювати в режимі он-лайн.

  Всього в реформування «Укрпошти» планується вкласти понад $ 500 млн інвестицій за п’ять наступних років, при цьому близько $ 128 млн з них піде на оновлення автопарку – планується придбати близько 4000 нових автомобілів, в число яких увійде кілька сотень електромобілів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  Зараз читають

  СБУ заблокувало роботу російських буксирів в українських портах

  Певна кількість російських буксирів, що працюють в низці портів України та які українські бізнесмени взяли в так...

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження...

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний...