9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

“Укрпошта” має намір продати Головпоштамт на Майдані Незалежності

“Укрпошта” не бачить необхідності у використанні будівлі Головпоштамту в Києві та хоче його продати. 

Про це повідомив глава держкомпанії Ігор Смілянський на презентації річного звіту “Укрпошти”, передає кореспондент  ЦТС.

“Головна пошта нам не потрібен. Навіщо сидіти всієї” Укрпошті “, в тому числі головного офісу, в центрі Києва? Вважаю, що в центрі Києва таке чудова будівля можна набагато краще пристосувати під потреби киян і самого міста. Можна готель побудувати”, – сказав він.

За словами Смілянського, “якщо на те буде воля держави”, компанія з задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці та переїде в більш компактна будівля в іншому районі міста. При цьому він зазначив, що подібна стратегія відноситься не тільки до київського, а й до інших сортувальних центрів і офісах “Укрпошти” в обласних центрах.

Глава компанії також сказав, що розміщення Головпоштамту в центрі Києва викликає проблеми з доставкою пошти в разі, якщо в столиці відбуваються будь-які протестні акції або демонстрації, через які транспорт не може покинути Головпоштамт, відповідно, втрачається час доставки кореспонденції.

“Історично пошта працювала через залізницю. Так що все сортувальні центри в регіонах розташовані біля залізничних станцій. Там можна відкрити чудові офіси, готелі. І абсолютно не потрібно, щоб туди з’їжджалися всі вантажівки” Укрпошти “, псували цим міський трафік”, – вважає гендиректор компанії.

За його словами, всі регіональні сортувальні центри вже застаріли, більшість з них, до того ж — багатоповерхові, що істотно ускладнює роботу компанії.

Для того отримання можливості продати надлишкове або збиткове майно, за словами Смілянського, “Укрпошті” необхідно отримати дозвіл уряду, оскільки зараз компанія не має на це прав.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають