blankТранспортне підрозділ ПАТ «Укрпошта» отримало три новеньких фургона IVECO Daily 70-150 з гідробортами Dhollandia і місткістю 26 м3. Автомобілі укомплектовані кузовами черкаського виробництва “ІнтерКаргоТрак”. Ось така техніка IVECO тепер буде розвозити кореспонденцію по відділеннях. Передає UBR, з посиланням на Автоконсалтинг

Поштові фургони для оновленої «Укрпошта» базуються на шасі IVECO Daily 70-150 з 3,0-літровим турбодизелем потужністю 150 к.с. Це вже Daily 2017 модельного року, які отримали ряд відмінностей, з урахуванням особливостей експлуатації. Так, передній бампер став трохи менше і легше, а його кріплення навпаки посилено. Крім того, тепер повітряний фільтр і радіатор охолодження мають 4 кронштейна кріплення замість 2-х на попередній версії. Також посилено і кріплення кабіни фургона.

У комплектації для ПАТ «Укрпошта» IVECO Daily оснащені комфортним сидінням водія з відкидним підлокітником, а також круїз-контролем. Все фургони також отримали звуковий сигнал заднього ходу. В іншому комплектація автомобіля – стандартна і включає ABS, EBD і ряд допоміжних систем. Зверху на кабіні встановлено пластиковий обтічник, який мінімізує аеродіноміческое опір і знижує витрату палива.

На автомобілях для ПАТ «Укрпошта» встановлено 26-кубовий кузов виробництва черкаської компанії «ІнтерКаргоТрак» з гідро Dhollandia ззаду. Притому, гідроборт має вантажопідйомність 1 т і має як управління з бічного пульта, так і ножний привід.

Поштові фургони IVECO Daily 70-150 надійдуть в експлуатацію вже в найближчі дні і будуть возити кореспонденцію по відділеннях. Новенькі IVECO символізують ті зміни, які відбуваються в державному підприємстві. І одна з важливих частин цих змін – це швидка і своєчасна доставка, яка неможлива без сучасної техніки, такий як IVECO Daily.