9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Вересня, 2021

“Укргідроенерго” підписало контракти з “Турбоатом” і “Електроважмаш” на 1,6 млрд грн

 • ПАТ “Укргідроенерго” підписало контракти з ПАТ “Турбоатом” і ДП “Електроважмаш” на загальну суму 1,6 млрд грн під виготовлення, поставку та монтаж обладнання для будівництва гідроагрегату №4 Дністровської ГАЕС.

  Згідно з повідомленням на сайті генкомпанії, контракт з “Турбоатомом” на 0,997 млрд грн передбачає поставку насос-турбіни, а з “Електроважмашем” на 0,571 млрд грн – гідрогенератор-двигун. Реалізація контрактів запланована на 2017-2020 роки. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  “Вітчизняне обладнання зарекомендувало себе як виключно якісне та надійне. Забезпечуючи реальну енергетичну незалежність, ми одночасно завантажуємо національне виробництво (включаючи десятки підприємств-суміжників), створюємо тисячі робочих місць на високотехнологічних виробництвах у нас в країні”, – зазначив гендиректор “Укргідроенерго” Ігор Сирота .

  Як повідомлялося, “Програма розвитку гідроенергетики до 2026 року”, затверджена розпорядженням Кабінету міністрів №552-р від 13 липня 2016 року, передбачає початок будівництва четвертого гідроагрегату в 2017 році, завершення – в 2020-м.

  За попередніми розрахунками, цей проект обійдеться в 2 млрд 795,788 млн грн. Потужність агрегату складе 324 МВт в генераторному і 421 МВт в насосному режимі (планується використовувати вже побудовані водосховища і споруди).

  Дністровська ГАЕС, повинна складатися з семи гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт (324х7) в генераторному режимі і 2947 МВт (421х7) в насосному, є однією з найбільш тривалих і масштабних будівництв сучасної України.

  Реалізація першої черги будівництва Дністровської ГАЕС почалася в 1989 році, пуск першого агрегату відбувся в 2009 році, другого – в 2013 році, третього – в 2015 році.

  “Укргідроенерго” експлуатує всі великі гідроелектростанції, розташовані на українських ділянках Дніпра та Дністра. Сумарна встановлена ​​електрична потужність гідроелектростанцій генкомпанії становить 5411 МВт. Держава в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості володіє 100% акцій компанії.

  Виробництво електроенергії дев’ятьма ГЕС і ГАЕС “Укргідроенерго” в 2016 році збільшилася на 35,6% (на 2 млрд 285,972 млн кВт-год) в порівнянні з 2015 роком – до 8 млрд 711,764 млн кВт-год. Прогноз відпуску електроенергії “Укргідроенерго” на 2017 рік становить 10 млрд 794,1 млн кВт-год.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В аеропорту Одеси почали будівництво магістральної руліжної доріжки

  В одеському аеропорту, слідом за новою злітно-посадковою смугою, яка була введена в експлуатацію 16 липня цього року,...

  АвтоКрАЗ відновив продажі вантажівок в Україні

  Кременчуцький автомобільний завод впевненими кроками почав виходити з кризи. Окрім реалізації експортних контрактів до країн Європейського Союзу, підприємство відновило відвантаження техніки замовника...

  Інвестиції в новий завод будматеріалів Kreisel на Львівщині склали 10 мільйонів євро

  Загальна вартість проєкту будівництва заводу виробника і постачальника будівельних матеріалів і систем Kreisel в селі Піски Пустомитівського району Львівської області становить 10...

  «Спецоборонмаш» впровадив у виробництво технологію спорядження ракет вибухівкою (фото)

  Державне підприємство «Спецоборонмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», впровадило нову прогресивну технологію спорядження бойових частин Б-360 берегового ракетного комплексу «Нептун» методом...

  Харківський авіазавод домовляється про випуск угорських літаків та сертифікацію ХАЗ-30 в Європі

  ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" (ХДАВП) хоче розпочати складання і продаж легких двох-чотиримісних літаків Fusion 212 з угорської Magnus Aircraft.

  Мінстратегпром затвердив проєкт розбудови виробничих потужностей “Павлоградського хімічного заводу”

  Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості планує втілити проєкт по будівництву додаткового виробничого корпусу на Павлоградському хімічному заводі.

  ВМС України оголосили тендер на реконструкцію будівлі під штаб за майже 75 мільйонів гривень

  Військово-морські сили України планують провести реконструкцію будівлі навчального корпусу в Одесі під штаб.Відтак було оголошення тендер на проведення...

  На будівництво сміттєпереробного заводу на Полтавщині необхідно 106 мільйонів євро

  Полтавська обласна державна адміністрація замовила розробку детального плану території для сміттєпереробного заводу. На його будівництво потрібно приблизно 106 мільйонів євро.

  Зараз читають

  Термінал Ніка-Тера хоче увійти в межі порту Ольвія для підвищення ефективності роботи

  ТОВ "Морський спеціалізований порт Ніка-Тера" подало заявку на включення кордонів території компанії в межі території спеціалізованого морського...

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з...

  «Спецоборонмаш» впровадив у виробництво технологію спорядження ракет вибухівкою (фото)

  Державне підприємство «Спецоборонмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», впровадило нову прогресивну технологію спорядження бойових частин Б-360...

  Винзавод в Одесі приватизують за 65 мільйонів гривень

  Фонд держмайна виставив на приватизаційний аукціон майновий комплекс "Одесавинпром" зі стартовою ціною 65,3 мільйона гривень, торги відбудуться...