9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Україну назвали кращою країною року з аутсорсингу

Британська аутсорсингова асоціація Global Sourcing Association (GSA) назвала Україну кращою країною в 2017 році з надання послуг [wiki title=”аутсорсинг”]аутсорсингу[/wiki]

14 років поспіль GSA UK Awards відзначає компанії, які демонструють кращі практики в сфері аутсорсингу. У 2016 році найкращою країною по послугах аутсорсингу був названий Єгипет, в 2015 році – Болгарія. Вручення нагороди відбулося 19 жовтня 2017 року в Лондоні.

Передає Капитал, з посиланням на ЛІГА.net

«Одне з наших завдань – розкрити потенціал України як країни з інженерним і інноваційним потенціалом. Ми розуміли, що в Україні є все, щоб перемогти в цій номінації: велика кількість висококваліфікованих розробників, конкурентні ціни, IТ-інфраструктура, яка швидко розвивається. Ця нагорода – наш скромний внесок в зміцнення IТ-бренду України в світі », – прокоментував голова наглядової ради« Львівського IT Кластера» Андрій Павлів.

Згідно з дослідженнями PwC IТ-індустрія України займає третє місце по вкладу у ВВП країни і експортує продуктів і послуг на $ 2,5 млрд. Очікується, що до 2020 року експорт IТ-компаній України досягне $ 10 млрд і буде займати 5,7% в ВВП країни .

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають