9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Український виробник та дистриб’ютор 3D принтерів представив свою продукцію в Києві

Українська компанія 3DDevice, потужності якої розташовані в Києві, представила на Міжнародному промисловому форумі власні 3D принтери та їх можливості.

Повідомляє Національний промисловий портал.

3DDevice офіційний дилер, дистриб’ютор, виробник 3D принтерів/сканерів/ручок/пластику та аксесуарів в Україні. Компанія також надає послуги, такі як: 3D друк/сканування/ моделювання тощо.

Варто зазначити, що замовниками компанії часто виступають великі підприємства та компанії. Невеликі агрегати для літаків замовляли ДП «Антонов» та представники певних авіакомпаній, щоб замінити зламані деталі на літаках Boeing. Також агрегати виробництва київської компанії використовували на автомобілях Tesla під час заміни комплектуючих, що вийшли з ладу.

Окрім послуг з друку та дистриб’юторства, компанія займається складанням 3D принтерів на власних потужностях. Це близько п’яти моделей принтерів різних областей друку, в тому числі й 180-360 мм. Наприклад, підприємство складає моделі принтерів KLEMA 180, KLEMA 250, KLEMA 250 Twin та інші. Наразі компанія планує розпочати роботи зі складання 3D принтерів з областю друку 400*600мм.

Загалом до складу компанії входить:

  • Інтернет-магазин;
  • Шоурум;
  • Сервісний центр;
  • Центр 3D Друку;
  • Точки «Центр 3D Друку».

Сьогодні компанія має власні представництва у великих українських містах та займається післяпродажним обслуговуванням техніки.

Зазначимо, Міжнародний промисловий форум – 2019 проходить у Києві з 19 по 22 листопада у Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський пр-т, 15).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають