9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Український суд відхилив апеляцію Китаю по розморожуванню придбаних акцій ПАТ «Мотор Січ»

Шевченківський районний суд міста Києва відхилив звернення китайських інвесторів про розморожування акцій українського виробника авіадвигунів ПАТ «Мотор Січ», що стало невдачею для китайської компанії, яка намагалася придбати українську фірму шляхом угоди, проти якої виступили Сполучені Штати Америки.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Китайська Skyrizon Aircraft Holdings Limited купила контрольний пакет акцій виробника авіаційних двигунів ПАТ «Мотор Січ», але акції були заморожені у 2017 році в очікуванні розслідування Служби безпеки України.

У своєму рішенні суд залишив акції в замороженому стані, посилаючись на те, що СБУ розслідує питання про те, чи може продаж «Мотор Січ» саботувати національну безпеку шляхом передачі важливих технологій в чужі руки.

Skyrizon планує подальші апеляції, заявив адвокат компанії, який бере участь у справі, виступаючи анонімно через політичну делікатність справи.

ПАТ «Мотор Січ» розірвало зв’язки з Росією, своїм найбільшим клієнтом, після анексії Криму. Подальші перспективи пов’язані із зусиллями з пошуку нових ринків, і прихильники швидкого розв’язання проблем підприємства кажуть, що в цей час підприємство працює менш ніж на половину можливостей.

ДжерелоReuters

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають