9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Український стартап будуватиме зарядні станції у Єгипті

Єгипетська компанія REVOLTA оголосила про глобальне партнерство з виробником зарядних станцій EcoFactor, який базується в Одесі, за результатами якого побудують мережу заправок і створять сервіс електричних таксі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на НВ.

Партнерська угода, яка була підписана між двома компаніями встановлює план зробити електромобілі доступнішими в Єгипті шляхом створення першого і найбільшого заводу зі своїм сервісним центром в Єгипті й регіоні для підтримки розвитку інфраструктури електромобільних зарядних станцій і аксесуарів.

Ми збираємося побудувати новий завод і сервісний центр з запуском нового мобільного застосування для користувачів щоб запустити першу електромобільні службу таксі в Єгипті, — розповів глава відділу маркетингу і продажів Revolta Єгипет Ахмед Зейн.

Єгипетська компанія також розкрила свої плани щодо впровадження першого електричного таксі. Revolta Єгипет очікує зниження витрат на технічне обслуговування та експлуатацію.

Наша мрія почалася у 2009 році, коли ми хотіли трансформувати майбутнє транспорту та втілити в життя технології, які допоможуть нам жити в більш зеленому майбутньому. Сьогодні ми приносимо свою мрію в Єгипет, – розповів Сергій Вельчев, глава компанії EcoFactor.

EcoFactor – українська інжинірингова компанія, що спеціалізується на розробці і створенні комерційного електротранспорту, зарядних пристроїв, енергоносіїв і систем управління для електромобілів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають