9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Український сервіс доставки Rocket почав працювати в Іспанії та Угорщині

Український сервіс доставки їжі Rocket вийшов на нові ринки та почав працювати в Іспанії та Угорщині, а також у французькому місті Марсель.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на dev.ua.

Марсель став четвертим французьким містом для Rocket. Сервіс також почав роботу в Будапешті (Угорщина) та іспанських Гранаді, Памплоні, Ла-Коруньї.

«На етапі запуску в нових країнах доставка є безкоштовною незалежно від суми замовлення. Ціни на страви повністю відповідають цінам в ресторанах, тому користувач отримує улюблену їжу без жодних переплат. Окрім того, на честь запуску нових країн в місцевих ресторанах-партнерах діятиме масштабне промо: знижка на страви -50%», — повідомили в Rocket.

Наразі Rocket працює вже у восьми європейських країнах та 44 містах. Першою країною за межами України, де Rocket запустив доставку, став Кіпр.

Rocket — українська food-tech компанія, заснована в 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення в 28 українських містах, а також в п’яти містах Кіпру, Нідерландів, Греції та Франції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають