9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Український “Інтерпайп” та французька Vallourec припинили спільне виробництво сталевих труб

Українська компанія “Інтерпайп” та французький виробник преміальних труб Vallourec закрили проєкт зі спільного виробництва сталевих труб для європейського ринку.

Про це повідомив Інтерфакс Україна з посиланням на презентацію компанії за підсумками роботи за дев’ять місяців, передає Національний Промисловий Портал.

“Інтерпайп” та Vallourec припинили спільне виробництво сталевих труб через обмеження на європейському ринку. Потужності спільного підприємства було завантажено не в повному обсязі через дії квот та мит на постачання продукції з України.

blank

“Інтерпайп” припинив співпрацю з компанією Vallourec у рамках спільного підприємства для виробництва лінійних труб з їх подальшою реалізацією на ринку ЄС. На даний момент «Інтерпайп» та Vallourec не виробляють та не реалізують трубну продукцію на ринку ЄС», – повідомили в українській компанії.

З жовтня 2021 року “Інтерпайп” продає труби на європейському ринку під своїм ім’ям.

“Інтерпайп” та Vallourec оголосили про створення спільного підприємства з виробництва лінійних труб у 2018 році. У середині 2019 року компанія Vallourec Niko Tube вийшла на виробництво 120 тис. тонн труб на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають