9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Українському бізнесу допоможуть стати конкурентоспроможним у світі

Представники ТПП і МЗС України планують посилити потенціал українського бізнесу за кордоном

Учасники розглянули такі найбільш проблемні питання як забезпечення конкурентних переваг українського бізнесу в світовій торгівлі, розширення структури та географії експорту, розвиток сфери перспективних високих технологій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Дніпропетровську ТПП.

Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко взяв участь в офіційній зустрічі представників системи ТПП України та профільних департаментів МЗС України, організованої в Дипломатичній Академії 14 грудня 2017 року.

В рамках зустрічі відбулося спеціальне засідання Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, присвячене зустрічі з керівництвом ТПП України та регіональних ТПП. Колеги погодилися, що сьогодні система торгово-промислових палат України є провідним центром ділової активності.

В рамках заходів з нагоди 45-річчя відбулася конференція «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України», яка продовжила ділову дискусію, яка почалася в Дипломатичній академії. Під час заходу розглянули специфіку нової індустріалізації, як моделі економічного розвитку України, її необхідність і практичне втілення в майбутньому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають