9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Український виробник елеваторного обладнання вийшов на ринки ЄС

Завод «ЛУБНИМАШ», виробник елеваторного обладнання, почав поставки транспортного обладнання в Європу.

Про це на виставці «Зернові технології – 2018» розповіла Лариса Вікторівна Горбенко, комерційний директор підприємства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

У 2017 році ми підписали контракт із замовниками з Європи на виготовлення транспортного устаткування – скребкових конвеєрів. Для нас це пілотний проект, по завершенню якого ми плануємо пройти сертифікацію за все виготовляється елеваторного обладнання і постачати його повний спектр на європейський ринок. На даний момент весь пакет необхідних документів вже підготовлений і найближчим часом буде направлений до відповідних інстанцій Евросоюзаговоріт, – повідомляє комерційний директор «ЛУБНИМАШ»

Також Л.В. Горбенко додала, що європейські замовники висувають дуже високі вимоги до якості обладнання і виставляють додаткова вимога:

Комплектуючі повинні бути тільки європейського виробництва і конкретного виробника. З цієї причини ми комплектуємо обладнання Французькими і Німецькими запчастинами.

За словами комерційного директора заводу, передумови отримання цього замовлення були закладені близько 10-ти років тому. У минулому завод вже виготовляв обладнання для споруджуваного на території України заводу з західними інвестиціями.

Завдяки якості виготовленого обладнання, яке справно працює і донині, дотримання термінів і виконання всіх зобов’язань, замовником було прийнято рішення запросити нас для участі в тендері на виготовлення і поставку обладнання в Європу. Попередньо, представники клієнта відвідали наш завод, оцінили розвиток і наявний потенціал. В результаті чого ми взяли участь в тендері, який виграли і підписали контакт, – добавила Л.В. Горбенко

Останні новини:

Зараз читають